Михайло Головко: Коли немає гідної заробітної плати у лікарів і вчителів, піднімати зарплату депутатам – несправедливо

Народний депутат України від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Михайло Головко єдиний з обранців Тернопільщини, який не підтримав підняття власної заробітної плати удвічі.
За ухвалення проекту закону про державний бюджет проголосували 245 депутатів при мінімально необхідних 226. За цим документом, народні обранці пропонують підняти собі зарплати до 40 тисяч гривень на місяць. Не підтримало цього проекту всього 15 депутатів, серед них і народний обранець з Тернопільщини, член партії ВО «Свобода» Михайло Головко.

Про підвищення заробітної плати нардепам говорили 21 жовтня в ефірі ток-шоу «Чорне дзеркало», куди запросили і тернопільського «свободівця».

– Особисто я не голосував і не голосувала наша група ВО «Свобода», всі 5 депутатів. Ми не голосували взагалі за цей закон і за перше читання бюджету, за підняття заробітних плат народним депутатам, тому що вважаємо, що в такий час – це просто неприпустимо, – наголосив Михайло Головко. – Звісно, що в таких умовах, коли оподатковують пенсіонерів, коли немає гідної заробітної плати у лікарів, вчителів, піднімати заробітну плату депутатам – це є несправедливо. На Заходів керівникам корпорацій призначають зарплату від розмірів доходу компанії. Тобто, якщо вона успішна, якщо вона прибутки, відповідно і доходи в керівництва зростають. Ми, парламент – це є на сьогодні керівництво країни, яке наймає Уряд як менеджерів країни, відповідно від результатів роботи, від росту економіки, від доходу суспільства, має зростати заробітна плата. Коли пенсіонерам індексацію не проводять, коли заробітні плати не зростають – депутати на таке не мають права.

Коментарі вимкнені.