Новорічний майстер-клас для тернополян від Алли Соколовської

До нового року залишилось мало часу, але достатньо, щоб прикрасити своє житло, і сьогодні я з власного досвіду  розповім про дизайнерські витівки у виготовленні новорічних вінків.

Для мене це стало хорошою традицією – кожного грудня я виготовляю новорічний вінок, і обов’язково дарую його близьким на щастя.

Технологія проста – в магазині будматеріалів треба купити такий шматок гнучкого мідного дроту, який при своєму округленні відповідатиме розміру вашого вінка. Далі можна зробити основу – обмотати дротовий каркас мішурою, що в текстурі є найнаближенішою до ялинки. А далі – все залежить від того, для кого ви це робите. Якщо людина поціновував класики, раджу вам зробити їй вінок із червоними атласними бантами та золотими кульками.

Якщо вінок висітиме у вас з внутрішньої сторони домівки – можна використати тонкі стрічки, і „прошити” віночок мандаринками, яблуками та бубликами. Цей віночок можна подарувати поціновувачам українських традицій.

На дверях дитячої кімнати може яскраво красуватись новорічний віночок з кольорових стрічок, малесеньких іграшок та цукерок.

А от для новорічно – різдвяного оберега над колискою немовляти можна підвісити невеличкий віночок з пшеницею для добробуту і з нитковою лялькою – мотанкою.

Також вінок можна зробити, нанизуючи на дріт різні за розміром та кольоровою гамою новорічні кульки. Гарно виглядатиме і глянцеве, і матове покриття. Також новорічний вінок можна скрутити з гілок, попередньо пофарбувавши їх золотим, срібним чи білим акрилом. Для озоблення використовуйте все, що у вас є – штучні квіти, метелики, банти, статуетки ангелочків, пір’я.

І пам’ятайте – новорічний вінок треба робити зі щирим серцем, що наповнене любов’ю. Він принесе мир та злагоду в дім, на дверях якого висітиме. З новим роком!

 

Алла Соколовська

Фото сайту „зроби сам”

Коментарі вимкнені.