Перший канал транслюватиме Великдень з Москви!

Те, що на Великдень Перший національни канал транслюватиме богослужіння із церков Московського патріархату, а відео із УПЦ покаже тільки о 4 ранку, викликало велике обурення серед українців.

Про це у своему блозі на Українській правді пише віце-президент Української PR-ліги Олег Медведєв.

“Вперше за всю історію незалежності, протягом якої і склалася традиція подібних трансляцій, державне українське телебачення протягом цілої години крутитиме службу із Москви, із Храма Христа Спасителя, неначе її не покажуть російські канали”, – обурюється Медведєв.

Експерт налогошує на тому, що трансляції із Храмів УПЦ Арфуш і Бенкендорф відвели найгірший час ефіру, о 4 ранку, тоді як “протягом 20 хвилин канал зробить прямі включення із служб в 3-3 храмах різних конфесій, після чого торжество московського православ’я триватиме майже цілих дві години: аж до другої ночі час віддано Лаврі, тобто МП”.

Але заступник президента Національної телекомпанії України Валід Арфуш говорить, що це не він вирішує, коли ставити трансляції із церков.

“Цим займається наша новинна служба, вам краще звернутися туди. Я цим не займаюся, це не моя компетенція”, – розповів Арфуш у коментарі кореспонденту Gazeta.ua

“Чесно, я насправді не знаю, хто це вирішив”, – зізнався заступник президента. – Те, що у нас на каналі йде трансляція з церкви – це нормально для Першого національного. А з якої церкви це робиться – це вже не моя компетенція”, – каже Арфуш.

В той же час, сам Валід Арфуш ходить до Ільїнської церкви, що на Подолі, і вважає, що не важливо до якого Патріархату належить той чи інший храм.

“Я ходжу в українські церкви, це Іллінська церква на Подолі, ну з різних причин: перша – це та, що вона знаходиться біля мого будинку, мені добре в цій церкві. Але я ніколи не замислююсь, коли ходжу до церкви, якого вона патріархату, мене особисто це мало хвилює. Тому, що я ходжу до церкви не через якусь прихильність, а через свою нужду”, – підсумував Валід Арфуш.

-1 thoughts on “Перший канал транслюватиме Великдень з Москви!

Коментарі вимкнені.