Російські спецслужби готують революцію в Україні

До штурму Верховної Ради ветеранами-”афганцями” причетні спецслужби Росії, заявив львівський депутат від партії “Свобода” Юрій Міхальчишин, повідомляєcensor.net.ua.

«Немає сумнівів, що до акції ”афганців” доклала руку спецслужба Росії. Адже ніхто не звернув належної уваги, що в ході мітингу дійсно активно використовували символіку СРСР, Чорноморського флоту і так далі. Тобто, російську символіку. І російська мова звучала більше, ніж українська, це зафіксовано на камерах. Так що є підозри, що там були люди, які координувалися з Москви», – сказав політик.

На думку депутата, штурм парламенту міг бути демонстративною акцією, організованою спецслужбами Росії напередодні поїздки Віктора Януковича до Москви, де чекають переговори щодо ціни на газ.

«На тлі загострення відносин з Росією, не виключено, що нам таким чином хочуть показати, що політика Януковича може закінчитися в будь-який момент за допомогою таких акцій, коли застосовується сила. І не виключено, що подібні акції організовуватимуться в першу чергу в східних і південних областях, де традиційно електорат голосує за Партію регіонів. Просто політикою Януковича незадоволені в Москві, тому не виключено, що таким чином показують можливі наслідки», – міркує Михальчишин.

 

Коментарі вимкнені.