Сьогодні лідер рок-гурту “Брати Карамазови” розкаже про православного патріарха

Сьогодні, о 21:30 на “Першому національному” телеканалі відбудеться прем`єра документального фільму “Патріарх” – про життєвий шлях патріарха Московського і всея Русі Кирила.

Як повідомили УНІАН в українському телевізійному агентстві «Профі ТВ» (генеральний продюсер Анна Безлюдна), фільм знято до 65-річного ювілею патріарха Кирила. Автор фільму – Олександр Лук’яненко.

У день ювілею предстоятеля РПЦ – 20 листопада – українські телеглядачі дізнаються про те, як знайомство з пастирем змінило життя багатьох людей. Про патріарха розкажуть космонавт Андрій Борисенко, диктор центрального телебачення СРСР Ігор Кирилов та рок-музикант Олег Карамазов.

«Кожна людина для себе робить вибір – у що вона вірить… Багато вчених, особливо в минулі часи, могли поєднувати в своєму розумінні і глибоку віру і прекрасні наукові дослідження», – каже космонавт Андрій Борисенко.

«У нього є дар – він не підлаштовується під аудиторію або співрозмовників. А він такий, який є. І в цьому його сучасність. Це, звичайно ж, дар. Дар для всієї Русі, що у неї такий пастир саме сьогодні», – каже Олег Карамазов, лідер рок-групи «Брати Карамазови».

 

Коментарі вимкнені.