Тернополянин Олег Худий розповів, що відбувається у Дніпропетровську

Тернополянин Олег Худий, який навчається на дизайнера в Дніпропетровську, живе за квартал від місця, де сьогодні сталися вибухи. Зараз сусідню від нього вулицю перекрили, розповідає він. З міста випускають тільки за паспортом.

– Я живу в центрі Дніпропетровська біля парку на сьомому поверсі. Будинок знаходиться на горбі, тому все, що робиться навколо,  добре видно і чути. Десь після 11 ранку я почув «хлопок», але не звернув на це уваги. Десь через годину вибух стався вже зовсім близько. До одного з місць мені йти дві хвилини, до іншого – п’ять, – розказує ДОБІ Олег.

За офіційною інформацією вибухів було чотири, у блогах пишуть, що десять.

– Я вже був у кількох місцях, де стались вибухи, – каже Олег. – Там все оточене, стоять “бетеери”, близько підійти не можна, але бачив, що шматки великого бетонного сміттєвого баку валяються навколо. Зупинки майже немає, вся продірявлена, як і тролейбус. Кажуть, що трупів немає, але є постраждалі. Розповідають про дідуся, який гуляв із собачкою – йому відірвало руку. Зараз йому роблять операцію.

Центральна вулиця Дніпропетровська, якою проходить перший маршрут трамвая – найважливіший – перекрита. Один із вибухів стався на Привокзальній площі, тому із  вокзалу людей евакуювали. Виїхати із міста тепер можна лише маючи паспорт.

Коментарі вимкнені.