У центрі Тернополя утворилося гігантське провалля. Оновлюється (фото)

Сьогодні, 1 червня, увечері, перед входом до магазину «Адідас», на пішохідному переході, що проходить бульваром Шевченка, утворилося величезне провалля. Очевидці кажуть, що такої великої ями вони ще не бачили ніколи. В діаметрі вона сягає більше чотирьох метрів, глибиною – близько п’яти.

На місці події працюють всі комунальні та аварійні служби міста.

Провалля оглядав також заступник міського голови Тернополя Владислав Стемковський. Він повідомив “Погляду”, що ще годину експерти будуть з’ясовувати, що трапилося.

Близько 21.40 Олег Соколовський, заступник начальника управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології міськради, розповів “Погляду”, що тільки-но привезли техніку. Роботи по вивченню причини та характеру провалля тривають і можуть навіть проводитися усю ніч.

Нагадаємо, це вже не вперше у центрі міста просідає асфальт. До прикладу, нещодавно, 12 березня, яма зяяла на вул.Острозького. Тоді причиною утворення такого провалля стала аварія на каналізаційній мережі. А вже в травні утворилася яма і посеред дороги на вул.Самчука. І хоч комунальники засипали її щебенем, але мешканці їздять тудою побоюючись нових проваль.

 

Подробиці та фото згодом

Коментарі вимкнені.