ВО «Свобода» відзначила День Захисника України багатотисячним маршем у Києві

14 жовтня 2016 року в Києві Всеукраїнське об’єднання “Свобода” відзначило 74-у річницю створення Української Повстанської Армії. У столичному парку Шевченка на урочисте віче зібралося більше 20 тисяч учасників, які після завершення мітингу рушили Маршем Слави Героїв середмістям Києва. Святковим маршем свободівці та всі громадяни вшанували героїв, що боролися за Україну зі зброєю в руках у минулому і під час новітньої московсько-української війни.
“Нині відзначаємо не тільки присвяту Покрову, а й День козацтва, УПА, День захисника України. Важливо, що ми зберегли історичну тяглість поколінь, бо нинішні бійці беруть приклад з упівців та всіх борців за Україну. Суть нашого свята – тяглість поколінь, українські національні цінності. І “Свобода” уже 25 років сповідує ці цінності.
Ми щасливі, що наша ідея возвеличення УПА позитивно сприймається по всій Україні. Тепер наше завдання – зробити цінності борців за волю України цінностями держави. Коли цінності УПА буде втілено в життя – буде і розвинена економіка, і соціяльна справедливість, будуть щасливі люди на своїй землі”, – наголосив Олег Тягнибок.
До учасників мітингу звернулися ветеран УПА Теодор Дячун, Голова КУН Степан Брацюнь, голова ОУН Богдан Червак, командир “Легіону Свободи” Олег Куцин, Боєць “Легіону Свободи”, керівник «Соколу» Юрій Черкашин, народні депутати та герої московсько-української війни.
Олег Тягнибок привітав учасників маршу із величним християнським святом Покрови, днем створення УПА, козацтва та Днем захисника України: “Уже у дванадцятий раз проводимо в Києві марш. І те, що зараз святкуємо цей день як офіційне свято, – наша заслуга, бо з року в рік ми цього вимагали. Бо УПА – армія героїв, яка боролася за цінності, що їх ми сповідуємо і нині! Нині маємо боротися, щоб українці просякли духом та ідеями УПА. Ідеї великої України мають домінувати у суспільстві. Світогляд борців за волю України має стати сьогоденням у суспільстві. Нині ми покажемо, що готові виходити на вулиці і боротися за своє право бути українцями на своїй землі. Формуємо колони і йдемо столицею – нехай увесь світ побачить, що Бандера наш герой, а Покрова – наше свято!”.
Безпосередню й активну участь у насиченій святковій програмі заходу взяла і Тернопільська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода» на чолі із Олегом Сиротюком.
«14 жовтня для усіх нас є святом Покрови, Днем Захисника України, а також у цей день ми відзначаємо 25 років з дня утворення Всеукраїнського об’єднання «Свобода»! Сьогодні, ми повинні згадати поіменно усіх Героїв, які боролися за незалежність і свободу України – вояків Української Повстанської Армії, Герої Революції Гідності, які назавжди відійшли до лав Небесної сотні, Героїв московсько-української війни, які боронять волю, незалежність та суверенітет у боротьбі проти загарбницької московії!
День Захисника України є безумовно святим для нас і сьогодні ми об’єдналися у двадцятитисячному марші, аби продемонструвати, що є ті, які готові далі боротися за волю, незалежність і свободу України проти її ворогів – Кремля і нашого внутрішнього ворога – продажної влади, котра зсередини нищить державу! Я впевнений у тому, що зовсім скоро, повністю усе суспільство розумітиме, що ніхто, крім націоналістів не наведе порядок в Україні!», – зазначив голова Тернопільської обласної організації ВО «Свобода» Олег Сиротюк.

svob-01 svob-02 svob-03 svob-04 svob-05 svob-06 svob-07 svob-08 svob-09 svob-10 svob-11 svob-12 svob-13

Коментарі вимкнені.