Як проходить книжковий форум у Львові (відео)


У Львові проходить 18-й міжнародний Форум видавців. Почесним гостем події став норвезький письменник і сценарист Ерленд Лу.

На Форумі зареєстровано 448 видавництв. Загальна кількість торгових наметів складає 688, вони розташовані в галереї Палацу Мистецтв, на вулиці та на проспекті Свободи, повідомляється на офіційному сайті Форуму.

За словами організаторів, очікується приїзд понад 300 авторів із 25 країн світу. Вперше участь візьмуть представники Австралії, Білорусі, Бразилії, Грузії, Естонії, Конго, Нігерії, Нової Зеландії, Сербії, США, Туреччини, Швейцарії, – пише Новинар.

Почесним гостем Форуму став норвезький письменник і сценарист Ерленд Лу. 15 вересня він відвідав Форум, а також провів авторський вечір у Першому українському театрі для дітей та юнацтва. Сьогодні ввечері, 16 вересня, Лу проведе читання в київському центрі сучасного мистецтва PinchukArtCentre.

Ерленд Лу дебютував у літературі з романом Під владою жінки (1993), який був визнаний критиками “надзвичайно смішним і майстерним”, а через три роки написав Наївно. Супер став європейським бестселером і був перекладений тринадцятьма мовами, а його твір Найкраща країна у світі (2001) надійно зміцнив славу Лу як талановитого, надзвичайно індивідуального оповідача.

Крім того, у рамках Форуму свою нову книгу – Числа Харона – представив польський письменник Марек Краєвський.

Також 15 вересня були оголошені переможці конкурсу Найкраща книга Форуму-2011. Книги оцінювало журі у складі 94 чоловік. На конкурс від 92 українських видавництв прийшло 379 книг. Цього року Гран-прі отримала книга Віти Сусак Українські мистці Парижа. 1900-1939 рр., Повідомляє прес-служба львівського Форуму видавців.
Відео: Юрій Дігай

Коментарі вимкнені.