Як завести автомобіль в сильний мороз…

З початком лютих морозів побільшало проблем у власників автомобілів. Авто може і не завестись і зупинитись на півдорозі.

Досвідченні водії кажуть, щоб у тріскучий мороз авто завелося з півоберту потрібно пам’ятати декілька правил. Найголовніше – якісне пальне та справний акумулятор.

«Один раз попробувати «зірвати», легеньким навіть не з півоберта, а потім два-три рази через 15-20 секунд, щоб не перевантажувати акумулятор. Той, хто замерз шукає у кого «прикурити». Без допомоги розкрутити двигун не так легко», – зазначають фахівці.

Окрім цього, електрики радять раз на три місяці перевіряти стан акумулятора. Спеціалісти твердять, що при низьких температурах здатність акумуляторної батареї видати пусковий струм  падає у 3- 4 рази.

У майстрів на СТО побільшало роботи після різкого зниження температури. Замерзає охолоджуюча рідина в двигуні. Буває замерзає паливо через те, що неякісне, виходить з ладу система охолодження та електрообладнання.

Особливо через морози потерпають власники дизельних авто. Якщо паливо неякісне, машина може зупинитись посеред дороги. Відтак, водії вигадують різні методи, аби тільки  не перетворитися з рухомого складу на нерухомий, – розповідають експерти.

Також фахівці твердять, що бензобак в лютий мороз має бути повний. Оскільки, над паливом збирається водяна пара. Не варто економити і на самому пальному.

Водночас за інформацією синоптиків, 1 лютого у Львівській області температура повітря коливатиметься від 30 градусів морозу вночі та до 18 градусів морозу вдень. Вітер в області північно-східний 7-12 м/с, без опадів, ожеледиця.

ZAXID.NET

-1 thoughts on “Як завести автомобіль в сильний мороз…

  • 13:51 | 3.02.2012 о 13:51
    Permalink

    Зовсім не інформативна стаття. Нічим абсолютно водіям не допоможе. Краще напишіть де взяти якісне пальне і як можна утеплити акумулятор, якщо немає можливості його знімати і забирати додому.

Коментарі вимкнені.