Вишиванку для поп-діви Мадонни створили за тернопільськими візерунками (відео)

За три тижні до концерту Мадонни в Києві провели конкурс на право майстринь-вишивальниць одягнути зірку в український одяг. Вишиванка, котра перемогла – має тернопільські візерунки, стверджують репортери “Нового каналу”.

До конкурсу учасниці готувалися протягом двох місяців. Дванадцять конкурсантів – від професійних дизайнерів до тих, хто жодного разу не тримав у руках голку – створили найдивовижніші імпровізації на тему української вишиванки. Серед створених власноруч, в єдиному екземплярі спеціально для Мадонни, вишиванок, перемогла найнетрадиційніша. Її автор дизайнерка Олена Буреніна довго виношувала ідею і розмірковувала над втіленням. Найважливіше – створити річ, яка справді сподобається Мадонні.

– Я все життя мріяла для неї щось зробити, – зізналася майстриня.

4 серпня Оленину вишиванку подарують Мадонні під час концерту в Києві.

У вишиванці-переможиці для Мадонни впізнали особливі тернопільські візерунки. Тепер цю новину активно обговорюють тутешні бабусі.

– Новомодну сорочку вони побачили по телевізору і одразу зауважили, що так шиють саме у Тернопільській області, – передає Новий канал. Одне їм не до душі – в одежині для зірки не передбачили спідничку.

Підготував Юрій Романович, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.