Хто і чому пікетує тернопільську обласну раду (фото, відео)

Сесія Тернопільської обласної ради рідко розпочинається вчасно, і ще рідше – без пікетів. Сьогодні, 4 листопада, зал сесійних засідань майоріла транспарантами працівників Яблунівського тубдиспансеру, що на Гусятинщині. Люди прийшли з вимогою не закривати дитячу школу, яка діє при їхньому протитуберкульозному санаторії. Адже це призведе до того, що батьки не зможуть відправляти дітей на лікування у розпал навчального процесу.

З медиками дискутував і голова обласної адміністрації Степан Барна…

tubdyspanser00014

…і голова обласної ради Віктор Овчарук…

tubdyspanser00020

…і перший заступник голови облради Василь Деревляний…

tubdyspanser00005

Вони пояснювали, що на цій сесії питання не може бути внесене в порядок денний. Голова обласної ради пропонував «з понеділка» зібрати компетентних керівників департаментів, керівництво санаторію і зустрітися з колективом.

Проте люди налаштовані рішуче, сказали, що «не ступляться звідси», оскільки їх постійно «годують понеділками». Їх не влаштовує відсутність головного лікаря, заборгованість із зарплати, скорочення кількості ліжок, відсутність направлень для дітей у тубдиспансер від фтизіатрів області.

На це керівництво облради повідомило, що на державному рівні прийнято рішення про лікування туберкульозу в домашніх умовах, аби уникнути поширення хвороби. Саме тому фтизіатри не направляють хворих діток до Яблунева. Окрім того, питання Яблунівського комунального протитуберкульозного санаторію стосується лише реорганізації у школу-інтернат для спортивно обдарованих дітей. Мовляв, сюди зможуть приїжджати діти з усієї області.

Вовк Любов

Коментарі вимкнені.