Тернопільський студент Іван Мудрик — стипендіат французького уряду

IMG_20160308_150143540Цьогоріч студент-магістр ТНТУ Іван Мудрик, який навчається за спеціальністю «Інженерія програмного забезпечення», впродовж 5 місяців навчався за програмою академічної мобільності для магістрів у Вищій школі індустріальних фізики та хімії Парижу ( ESPCI Paris) як стипендіат французького уряду. Про це повідомляє прес-служба ТНТУ.

Навчання відбувалося за узгодженою програмою, яка передбачала вивчення окремих професійно орієнтованих дисциплін у Франції з їх перезарахуванням в ТНТУ на основі отриманих сертифікатів.

У рамках науково-освітньої програми Іван Мудрик, як член спільної українсько-французької команди, був залучений до розробки програмної системи (середовище розробки Java, JavaScript, OS Android) для ідентифікації і визначення ступеню тремору (тремтіння) від розладів координації рухів та тремтіння кінцівок людського організму в лабораторії нейрохірургії ICE Національного центру наукових досліджень Франції CNRS.

Науковий проект Іван успішно захистив англійською мовою перед спільною французько-українською комісією в Парижі в липні цього року. Починаючи з 2017 року, продовжувати розвивати цей проект в Парижі буде ще один студент ТНТУ Дмитро Безух. Хлопець активно долучався до роботи над проектом і є претендентом на отримання стипендії французького уряду. Розроблений спільною командою програмний продукт, успішно апробований в одній із головних паризьких клінік, і отримав високі оцінки французьких медиків, що відкриває нові можливості щодо розширення наукової кооперації і практичного впровадження у Франції та в Україні.

 

-1 thoughts on “Тернопільський студент Іван Мудрик — стипендіат французького уряду

Коментарі вимкнені.