Завтра у Тернополі з’явиться нова алея

25 жовтня у Тернополі з’явиться алея з 50-ти катальп на честь врятованих від аборту життів немовлят. Ідея належить волонтерам консультаційного центру “Колиска життя” руху “За життя” у Тернополі.

У вересні центр відсвяткував річницю створення, тому алея “виросте”, як символ успішної і потрібної роботи. Адже, як розповідає волонтер “Колиски життя” Леся Натуркач, за рік їм вдалося відмовити від аборту дев’ятьох жінок.

– Нами велася робота з жінками, котрі стояли на роздоріжжі життя. У вересні семеро з них вже стали щасливими матерями. Основна проблема з якою зверталися жінки, або їх знайомі чи родичі – непланована вігітність. В когось – друга чи третя, або чоловік проти, або родичі переконують у потребі зробити аборт. А є й такі жінки, у яких перша вагітність, але немає чоловіка. Зазвичай до нас приходять рідні таких жінок, і просять допомогти переконати не вбивати немовля.

Причинами, через які жінки планують піти на аборт, окрім тиску близьких, Леся назвала важке фінансове становище, проблеми зі здоров’ям, депресії, можлива вроджена вада в дитинки…

– Кожна конкретна ситуація поєднувала кілька проблем, але нашим волонтерам вдалося достукатися до розгублених жінок, показати вихід. Також ми консультували і надавали психологічну підтримку п’ятьом жінкам з післяабортним синдромом.

П’ятнадцять волонтерів “Колиски життя” запрошують на акцію висаджування катальп усіх бажаючих, особливо сім’ї з дітками. Кажуть, що акція розпочнеться о 9.30 в парку “Топільче”, на центральній алеї, яка проходить повз Козацький острів.

Усі дерева, вартість кожного з яких – кілька сотень грн, з’являться у турнопільському гідропарку завдяки підтримці міської ради в особі міського голови Сергія Надала та заступника з гуманітарних питань Леоніда Бицюри, розповіла “Погляду” психотерапевт, волонтер “Колиски життя” Марія Хомів.

Довідка:

Консультаційний центр під назвою «Колиска життя» був відкритий 2 вересня 2012 р. при Архикатедральному соборі м. Тернополя.

Тоді ж запрацювала гаряча телефонна лінія (097) 923 02 04, розпочав роботу сайт http://noabort.te.ua , розпочалась робота в соцмережах: http://vk.com/zaguttja, http://www.odnoklassniki.ru/ruhzazhittya,

В консультаційному центрі можна почути професійні консультації волонтерів – психотерапевтів, психолога, священника греко-католицької церкви, багатодітних матерів, консультантів з природнього планування. Тут надають допомогу жінкам у кризовій та небажаній вагітності, жінкам із постабортним синдромом.

Адреса: вул. Сагайдачного 14 (Архикатедральний Собор УГКЦ), м. Тернопіль

Години прийому: cереда 11:00-13:00, п’ятниця 11:00-12:30, субота 15:00-16:00. В графік можуть бути внесені зміни. Всі деталі просимо уточнювати за телефоном: 0974077234. Або на сайті: www.noabort.te.ua

Усі зустрічі конфіденційні та безкоштовні.

Юрій Романович, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.