Кросівки: види та матеріали

Кросівки – популярне повсякденне та спортивне взуття, яке представлено у величезному різноманітті видів та фасонів. Їх можна обрати для занять бігом, тенісом чи просто для доповнення стильного образу. Таке взуття приваблює своєю зручністю, практичністю та широкою гамою кольорів, що допомагають обрати виріб, відповідно до будь-яких смаків. Незважаючи на різні характеристики, усі моделі кросівок мають спільні складові, такі як надійний задник, фіксуючий стопу, підошву з протектором, мідсоль з функцією амортизації.

Види кросівок

Серед величезного асортименту на сайті сьогодні можна придбати кросівки різних моделей. Умовно їх можна поділити на декілька груп:

– в залежності від типу розташування верха по відношенню до щиколотки: низькі, середні та високі;

– по призначенню: для занять футболом, баскетболом, тенісом, бігом, фітнесом, волейболом та іншими видами фізичної активності;

– побутові. Серед них є моделі, які можна використовувати для туристичних подорожей та активного відпочинку, а також кросівки для повсякденного використання. Таке взуття може відрізнятись особливим декором, оригінальними доповненнями у дизайні.

Матеріали виготовлення

Кожна модель такого взуття складається з декількох елементів: верхньої частини, проміжкової підошви та основної. В залежності від призначення виробу, виробники використовують такі матеріали:

– натуральная шкіра. Це надзвичайно еластичний та міцний матеріал, який витримує довгу експлуатацію. Шкіряні моделі пропускають повітря і дарують особливий комфорт;

– штучна шкіра. Вона створена по аналогії з натуральною, однак відрізняється своїми техічнимихарактеристиками;

– сітка з поліестрових чи нейлонових ниток. Такий матеріал робить взуття надзвичайно легким та зручним у використанні.

Як вибрати

Обираючи кросівки, варто визначитись для яких цілей це взуття призначається. В залежності від цього, покупець вибере спортивну чи іншу моделі. Приміряти кросівки треба одразу на дві ноги. Краще міряти модель в шкарпетках.Вона не повинна тиснути. При ходьбі стопа має бути надійно зафіксована.

Comments are closed.