Тернопільського мера Сергія Надала відкрито звинувачують у замаху на вбивство

В організації нападу на колишнього депутата Тернопільського міського голови Ігоря Турського сам потерпілий підозрює міського голову Тернополя та його оточення. Про це сьогодні йшлося на прес-конференції в офісі тернопільських осередків політичної партії «Сила Людей» у Тернополі.

Нагадаємо, 22 лютого ц.р. посеред білого дня в центрі міста Ігорю Турському всадили ножа в ногу. Чоловік навіть не встиг розгледіти нападника, адже той підбіг ззаду, наніс рану, глибиною майже в одинадцять сантиметрів, та швидко втік із місця події разом з двома спільниками.

  • Минулого тижня в четвер я зі своїм адвокатом навідався на зустріч з керівником ГУНП у Тернопільській області Олександром Богомолом, — зазначив під час прес-конференції Ігор Турський. — Ми обмінялися думками. Був запрошений начальник слідчого управління, вони нас повідомили, що відбувається, домовилися про зустріч, яка мала би відбутися наступного четверга. У п’ятницю мені повідомили, що з’явився підозрюваний, який здійснював замах на мене. Мовляв, він з адвокатом і готовий йти до суду, щоби йому обрали запобіжний захід. Нагадаю, що у березні він був оголошений у розшук. Відтоді від нього не було ні слуху, ні духу, і тут “випадково” після нашої зустрічі (з Богомолом – ред.) він з’являється. До речі, адвокат – з Тернополя, а не з Кривого Рогу, звідки підозрюваний. Потім, коли ми приїхали на судове засідання по обранню запобіжного заходу підозрюваному, кілька людей підійшли до мене і повідомили, що суддя, який розглядатиме справу, є кумом екс-заступника Тернопільського міського голови Сергія Надала. Я не надав цьому особливої уваги, бо все-таки вірив, що суддя є суддя. Але те, що відбулося потім, вважаю суддівським “договорняком”. Зважаючи на відсутність будь-яких інших конфліктів, крім конфлікту з місцевою владою, і це бачило все місто, я неодноразово говорив для слідства, і зараз це повторюю: я підозрюю в організації нападу міського голову Сергія Надала і його близьке оточення. Я не можу розголошувати деталі слідства, але є дуже багато зачіпок і я впевнений, що ця вся справа може бути розслідувана і багато чого випливе такого на поверхню, що сильно здивує всіх.

Відтак Ігор Турський звернувся до прокурорів міста та області з проханням, аби вони подали апеляцію на прийняте суддею рішення. Оскільки вважає, що 60 тисяч грн., які суд визначив як заставу, — надто низька ціна для такого злочину.

  • І нехай вже не кум з оточення міського голови розгляне цю справу, і хай вона буде публічною, — підкреслив І. Турський. — В іншому разі я буду сприймати це як договорняк і зведення слідства в справі до формальних відписок і прикривання замовників.

Детальніше про рішення суду читайте ТУТ.

Коментарі вимкнені.