Варто чи ні: переваги та недоліки застосування ботоксу

Ботулінотерапія – одна з найпоширеніших процедур омолодження обличчя. Багато людей вибирають її для розгладжування зморшок, усування інших наслідків старіння і просто щоб мати красивий доглянутий вигляд. Ботокс Тернопіль можна вколоти в Студії здоров’я та краси «ESTETICO», де процедура буде проведена безпечно та ефективно. Якщо ж ви досі вагаєтеся, чи варто наважуватися на ін’єкції ботоксу, рекомендуємо зважити всі переваги та недоліки цього методу. Саме про них і буде йтися у цій статті.

Переваги ботоксу

Оскільки ботокс стає все більш популярним, багато людей хочуть знати переваги цієї косметичної процедури. І їх справді є чимало:

  1. Підсилення вашої природної краси. Ботокс використовується як чудодійний засіб проти старіння, оскільки це найпростіший спосіб зменшити видимі зморшки! Ін’єкції ботоксу можуть позбавити вас як від глибоких зморшок, так і від невеликих заломів. 
  1. Широкий спектр застосування. Ботокс використовується не лише для згладжування зморшок, а також для лікування надмірного потовиділення, мігреней, м’язових судом та інших медичних проблем.
  1. Неінвазивна та швидка процедура. Весь процес займає всього кілька хвилин, особливо якщо з вами працюватимуть фахівці Estetico Clinic. За допомогою маленької голки препарат вводиться у певні ділянки вашого обличчя, і вже через короткий час ви зможете повернутися до звичного життя.
  1. Майже негайні результати. Багато людей обирають ботокс саме через те, що він дає майже миттєвий результат. Ви побачите результати вже через три-чотири дні після процедури!
  1. Доступна вартість. Лікування ботоксом є відносно недорогою косметичною процедурою. Особливо в порівнянні з хірургічними процедурами або люксовими косметичними засобами по догляду за шкірою. Крім того, ботокс заощадить ваші гроші на інших процедурах, як-от професійний догляд за обличчям в салонах краси.

Як бачите, очевидних переваг використання ін’єкцій ботоксу більш ніж достатньо. Саме тому ця процедура набуває все більшої популярності в світі!

Недоліки застосування ботоксу

Звісно, існують деякі речі, про які вам потрібно знати перед використанням ботоксу. В першу чергу, варто проконсультуватися з кваліфікованим косметологом, який оцінить всі переваги та ризики застосування цього методу особисто для вас. Крім того, врахуйте ще деякі загальні моменти:

  1. Дія ботоксу є тимчасовою. Після введення препарату в м’язи повний результат настає приблизно за 10 днів і зазвичай триває 3-5 місяців. Для стійкого результату процедуру доведеться періодично повторювати. Зате вже доведено: тривале використання ботоксу ефективно уповільнює процес старіння порівняно з тими, хто його не застосовує.
  1. В дуже рідкісних випадках після застосування ботоксу можливі побічні ефекти: м’язова слабкість, нудота, біль, опущення повік тощо. Щоб уникнути цього, обов’язково порадьтеся з косметологом і повідомте його про свої індивідуальні особливості.
  1. Після ботулінотерапії потрібно певний час дотримуватися деяких обмежень: не можна активно займатися спортом, вживати алкоголь, терти та масажувати обличчя тощо. Про все це вам докладно розкажуть у клініці, де ви будете проводити процедуру. 

І все-таки, переваг у ботулінотерапії відчутно більше, ніж недоліків. Тільки уявіть: ваше обличчя може за 10 днів помолодшати на 10 років! Причому чим раніше ви почнете використовувати ботокс для своєї краси, тим кращими будуть результати. Тому досить зволікати, адже поки ви роздумуєте, тисячі красунь вже продовжують свою молодість за допомогою ботоксу!Коментарі вимкнені.