У Тернополі на хабарі затримали працівника ТЦК

Оновлене керівництво обласного та об’єднаного міського ТЦК СП здійснює рішучі заходи щодо очищення структури військової установи від службових осіб які своїми діями дискредитують службу в ЗСУ та роботу центрів комплектування та підтверджує що 17 березня 2024 року за результатами спільно роботи військової контррозвідки та Національної поліції був затриманий за правопорушення корупційної спрямованості військовослужбовець Тернопільського ОМТЦК СП. Тривають першочергові слідчі дії, – повідомляють у ТЦК.

Керівництво та особовий склад Тернопільського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки засуджує вчинок військовослужбовця і всебічно сприятиме проведенню слідства. Ми розраховуємо на належну правову оцінку скоєного та невідворотність покарання винних.

З метою запобігання виникнення таких випадків, просимо громадян повідомляти про подібні факти та негайно звертатися до правоохоронних органів.

Застерігаємо громадян, що за пропозицію чи обіцянку службовим особам ТЦК щодо надання неправомірної вигоди передбачено кримінальну відповідальність згідно чинного законодавству України.

Коментарі вимкнені.