Все, що потрібно знати про сучасні ліхтарі

Враховуючи реалії, у яких сьогодні живуть наші громадяни, хороший та надійний ліхтар – це необхідність. Але варто сказати, що сучасні моделі кардинально відрізняються від тих, до яких ми вже звикли.

Вони мають значно кращі характеристики, показники якості та терміну експлуатації. Більшість із них можуть мати додаткові функції та використовуватися в різних галузях, а не лише як джерело світла в будинку, коли вимкнули електроенергію.

Тому перед тим, як купити ліхтарик, варто детальніше ознайомитися з його характеристиками, сучасним асортиментом та можливостями.

Основні типи сучасних ліхтарів

Усі сучасні моделі суттєво відрізняються між собою розмірами, вагою, дальністю та яскравістю освітлення, рівнем захисту та іншими характеристиками. Вибирати виріб варто з урахуванням ваших цілей, тобто зважати на те, для чого ви будете його використовувати. Залежно від призначення виділяють наступні види ліхтарів:

  • тактичні;
  • кемпінгові;
  • налобні;
  • підводні;
  • ліхтарики-брелоки.

Вже з назви можна орієнтуватися, для чого чи кого призначений кожен тип. Варто розглянути їх детальніше.

Тактичні

Такі моделі виготовлені спеціально для військових та спецпризначенців. Вони можуть використовуватись разом зі зброєю, закріплюючись на гвинтівці чи пістолеті. Необхідні ці моделі для підвищення якості стрільби, а також для засліплення та дезорієнтації противника. Придбати його можна і для особистих цілей, оскільки ліхтар відрізняється міцним та надійним корпусом, хорошою яскравістю та довговічністю. Він не боїться вологи, пилу, перепадів температури, тому підходить для різних умов.

Туристичні

Кемпінгові ліхтарики призначені для любителів туризму та ночівлі в наметах. За його допомогою можна гарно освітити територію всього табору або ж створити комфортні умови в наметі. Основним критерієм при виборі такої моделі є не стільки яскравість, скільки час роботи пристрою на одному заряді.

Часто такі ліхтарики можуть бути оснащені сонячними батареями, динамо-машиною або ж можливістю підключення до павербанка, прикурювача авто тощо.

Налобники

Прилади з кріпленням на голові – це ідеальний варіант для людей, у яких в пріоритеті – свобода рук. Така модель підходить для майстрів, які займаються дрібними предметами та ремонтом, альпіністів, спелеологів, археологів і так далі.

Головний параметр налобника – це вага, адже носити його потрібно на голові. Частіше за все вони виготовляються з алюмінієвого сплаву, але можуть бути й пластиковими. Хоча такий варіант найбільш бюджетний, він не може забезпечити гарну яскравість, тому його вибирають не дуже часто.

Дайверські

Підводні ліхтарі зазвичай використовуються дайверами, любителями підводного полювання та рятувальниками. Головна особливість такого світильника полягає в тому, що він абсолютно водонепроникний та має дуже яскраве світіння.

Однак треба пам’ятати, що на повітрі використовувати цю модель на максимумі не варто, адже вона може перегрітися та вийти з ладу без охолодження.

Брелоки

Найменшими освітлювальними приладами можна вважати ліхтарики-брелоки. Вони доволі легкі та мініатюрні, що дозволяє носити їх разом із ключами, на рюкзаку чи підвішувати до одягу. До того ж вони практично не поступаються звичайним кишеньковим виробам.

Крім того, такий пристрій може забезпечити гарний світловий потік, він надійний та має доволі гарний запас робочого часу. Отже, з асортиментом ви вже трішки познайомилися, залишилося лише вибрати ту модель, яка найбільше підходить саме для вас. Придбати будь-яку з них можна в магазині Fonarik.ua.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *