Як забронювати добове житло, щоб не створити собі проблем

В дорозі хочеться домашнього тепла і затишку, але це не завжди так. У готелях в основному все стандартно, тому не часто зустрінеш номер по-домашньому затишний. Для цієї мети існує подобова оренда, але, на жаль, не всі власники створюють хороші умови. Не рідкість господарі, які в гонитві за грошима, зовсім забувають про клієнтів. Але ринкові відносини і високий рівень конкуренції, вносять свої корективи і змушують навіть самих недбайливих господарів задуматися і змінити своє ставлення до клієнтів. Але не варто сподіватися на це і безвідповідально ставитися до вибору квартири. Так можна легко потрапити в неприємну історію і отримати замість домашнього затишку жахливі умови. Портал Vlasne.ua пропонує вигідну подобову оренду квартир у Києві та Тернополі.

Правила оренди

Правило №1

Не залишайте питання оренди на останній день. Це треба робити заздалегідь. Хороші варіанти користуються попитом, тому такі квартири треба попередньо забронювати. А тим більше не варто розраховувати, що зможете зняти нормальне житло вже після приїзду.

Правило №2

Не знімайте житло на вокзалах або на вулиці. Якість таких квартир дуже сумнівна, а ціна подекуди вища, ніж у хорошого житла.

Правило №3

Знімайте квартиру через надійні джерела. Є сайти як Vlasne, які спеціалізуються саме на подобовій оренді і надають можливість зняти квартиру без проблем.

Правило №4

Не орендуйте житло без реальних фотографій. Довіряти словам власників не варто, адже вони зацікавлені особи. Зараз нескладно зробити фото. Якщо власник знаходить причини, щоб не показати фотографії житла, то це повинно насторожувати.

Правило №5

Шукайте перевірені квартири, тобто з реальними рекомендаціями і відгуками.

Правило №6

Замовляйте на сайтах подобової оренди, де є можливість бронювати без ризику. Гроші, перераховані за бронювання, залишаються в системі до вашого заселення, а якщо виникли проблеми з вини орендодавця, то гроші повертаються вам.

Квартира подобово без проблем

Як вже писали вище, знімати краще в інтернеті на сайтах подобової оренди. Вибір подібних сайтів великий, але не всі вони хорошої якості. Один з кращих Vlasne.ua, який вже багато років допомагає туристам знайти затишок в дорозі. З порталом легко можна знайти підходящий варіант, так як вибір житла дуже широкий. Тут є як економ варіанти, так і розкішні апартаменти. Забезпечує клієнтів безпечним способом бронювання. Всі квартири з реальними фотографіями. На сайті житло тільки від надійних власників, без посередників. Є відгуки від реальних клієнтів. Шукачам надається можливість спілкуватися з самим господарем. Квартири мають календар зайнятості, де можна подивитися чи вільне житло в потрібний період. Створені всі умови, щоб кожен зміг знайти якісне житло без ризику і проблем.

Коментарі вимкнені.