Дивні справи кояться напередодні свят у Тернополі

Сім днів до Нового року. І так щось хочеться, щоб вони були не такими буремними, як його перші дні. Однак… Торішні новорічні атрибути, як то: шини, коктейлі і “золотий унітаз” принесли до обласної прокуратури Правий Сектор, Самооборона і, просто, небайдужі громадяни. На вогник до прокурорів їх змусила прийти цікава динаміка їхньої роботи. От по відношенню до простих громадян прокуратура працює, як швейцарський годинник, справи ведуться, вироки виносяться, винні несуть покарання. А до чиновників , хабарників, казнокрадів, мажорів у прокурорів чи то руки не доходять, чи то і в самих рильце в пуху. Якби там не було, але справи, котрі порушені проти людей, що завдали державі величезних збитків, використовували посаду, як джерело наживи і т.д. ведуться мляво, або відверто”заминаються”. В переважній більшості таких справ прокуратура “не бачить ознак злочину”. Воно і зрозуміло: коли людина вкрала мішок гречки – це видно одразу, бо гречка у нас – продукт стратегічний, гречка – наше всьо. На ній тримається і раціон, і ринок, і депутатські дупи. А мільйон – там же нулів ого скільки! Спробуй крізь них ще й склад злочину побачити.
Он п. Крисак, наприклад, 20 років вважається демократом і таким, що “за народ”. А тим часом цей феодал фактично є власником Ангелівки. Там все його і його сім’ї: клуб, гуртожитки, адмінприміщення, магазини… Невідомий лише статус самих мешканців Ангелівки. Невже кріпаки?
А ще цікавий факт: замість від ворот поворот колишнім регіоналам -хоптяніцям, п. Крисак відправляє їх подалі від народного гніву. Тобто .. у відпустку. Цікавий різновид люстрації. Напевно, після відпустки ці чиновники повернуться очищеними і просвітленими.
Дивні діла кояться напередодні свят. Чи то в ці дні нечисть активізується, чи то що відбувається. Але ось: є таке угрупування, котре зветься “Територіальна громада Тернополя”. Все би й нічого. Назви бувають куди кумедніші. Але. Приїхали до них журналісти програми “Дістало”, сюжет відзняти, познайомитись поближче з І. Талоловим та розпитатись його, що ж це він серед білого дня колег викрадає, та з якою то злочинністю його угрупування бореться. А в офісі журналістам стали чи то пудрити, чи то промивати мізки. Мовляв: Бог над усіма, і лише Він та Конституція. І жодного громадянства України. Треба відмовлятись від нього, щоб не платити податки і, щоб закони не діяли. Агов, прокуратуро! Чи то вже до СБУ апелювати? От що воно таке: секта тоталітарна, чи тотальний маразм? Чи, може, сепаратизм?
А як от кваліфікувати роботу Теплокомуненерго, котрі винайшли новий спосіб економії (заробітку) на файномістянах? Мешканці вул. Київської, 15 квітня і Злуки помітили цікавий факт: періодично їхні батареї в квартирах стають на кілька годин холодними. Переважно, вночі. Годин так на 4-5. Це що: хто спить – тому не холодно? А то нічого, що платити мешканцям за холодні батареї, як за теплі? От цікаво: у Феміди лише очі зав’язані, чи й руки вже в кайданках?
А тут ще прикрість така: 70 людей отруїлися на Миколая ласощами. Сальмонельоз. Ну, винного, наче, найшли, слідство триває, санстанція тестує продукцію. Тільки щось є у мене таке передчуття, що винними виявляться, або невідомо чиї кури, котрі знесли яйця з сальмонелою, або традиції, згідно яких виникає підвищений попит на солодощі. А тут ще Новий рік надходить…
От що скажу вам, чоловіки: не купуйте своїм коханим солодкого під ялинку! Все-одно світло вимикають. Отже, є перспектива того, що жіноцтво скоро масово захоче більш вітамінних продуктів. Так що купуйте квашену капусту, солоні огірки і мочені яблука. Або самі наквасьте. Тільки не за принципом: бабця солить, мама маринує, а ми з татом квасимо…
Все буде добре!

Коментарі вимкнені.