“Кривий танець”, “Ого! Товканка!” та парубоцькі розваги – у Тернополі відбулося великоднє дійство “Зав’яжемо вінець!” (фоторепортаж)

У Світлий понеділок в Тернополі відбулося великоднє дійство “Зав’яжемо вінець!”
Від Архікатедрального Cобору УГКЦ та інших церков вулицями міста охочі долучитися до цікавої програми святкувань рушили “Кривим танцем” до Козацького острівця в парку “Топільче”.
На головній дорозі до нього тих, хто проходив через святково прикрашену браму, кропили свяченою водою. Сам острів поділили на кілька майданчиків — дитячий, ігровий та майданчик парубоцьких розваг. Під час забавлянь у парку, зокрема, відбувся конкурс “Ого! Товканка!”. Усі бажаючі могли опанувати нескладні елементи народних українських танців. На острові також розгорнули виставку писанок школи писанкарства “Намалюю писаночку!”. Закінчилось дійство великоднім концертом і святковою ватрою.
Головними організаторами незабутніх святкувань стали національно-патріотична молодіжна організація “Молода Просвіта”, ТУСК “Обнова”, Християнська молодіжна спільнота “Знамення”, “Пласт” та Комісія у справах молоді Тернопільсько-Зборівської Архієпархії.

Фото Володимир Явнич

-1 thoughts on ““Кривий танець”, “Ого! Товканка!” та парубоцькі розваги – у Тернополі відбулося великоднє дійство “Зав’яжемо вінець!” (фоторепортаж)

  • 10:16 | 19.04.2012 о 10:16
    Permalink

    Фотки неймовірні. Такий гарний той кривий танець!
    І стільки знайомих щасливих обличь.
    Дуже дуже дуже класні знимки

Коментарі вимкнені.