На “дальньому” пляжі відкрили сезон купання (фото)
Хоча відкриття пляжного сезону ще не було, але на “дальньому” пляжі уже можна побачити чимало тернополян, які шукають прохолоду у ставі.
Хоча відкриття пляжного сезону ще не було, але на “дальньому” пляжі уже можна побачити чимало тернополян, які шукають прохолоду у ставі.
Коментарі вимкнені.