Як купалися на Водохреща християни світу (фото)

1. Чоловік в Йордані – ополонки у вигляді хреста – на замерзлому озері Комсомольське в центрі Мінська на Водохреща 18 січня. (AFP / Getty Images / Viktor Drachev)
2. Православні віруючі під час релігійної процесії в парку Коломенське на околиці Москви 19 січня. (AP / Mikhail Metzel)
3. Чоловік під час триразового занурення в крижану воду річки в Угличі. (AP / Sergey Ponomarev)
4. Чоловік виринає з крижаних вод в ставку в парку Коломенське. (AP / Mikhail Metzel)
5. Православний віруючий занурюється в крижані води річки в Колпіно, недалеко від Санкт-Петербурга. (AFP / Getty Images / Kirill Kudryavtsev)
6. Чоловік занурюється в Москві. (AFP / Getty Images / Andrei Smirnov)
7. Білоруський солдат занурюється в крижану воду у міста Івацевичі, в 240 км від Мінську. (AFP / Getty Images / Viktor Drachev)
8. Православний священик ллє воду на жінку в річці Кара-Балта в Хрещення недалеко від російського села Соснівка, в 90 км від столиці Киргизії Бішкеку. (AFP / Getty Images / Vyacheslav Oseledko)
9. 25-річний Любомир Джепіч (у центрі в блакитній футболці) радіє, знайшовши дерев’яний хрест у крижаній воді річки Вардар в центрі Скоп’є, Македонія. (AP / Boris Grdanoski)
10. Мирослав Вукцевіц з дерев’яним хрестом у річці Рибниця в Подгориці, Чорногорія. (AP / Risto Bozovic)
11. Македонець Іован Дєлов з хрестом, знайденим ним у крижаній воді озера Охрід. (AFP / Getty Images / Robert Atanasovski)
12. Сербські плавці пірнають в озеро Сава за хрестом у Белграді. (AFP / Getty Images / Alexa Stankovic)

Коментарі вимкнені.