3 червня у Тернополі вуличні змагання — Street Workout

Близько ста учасників з Тернопільщини та інших областей приїдуть у наше місто, щоб позмагатися силою і технікою на турнірі Street Workout, який проведуть за підтримки управління у справах сім’ї, молодіжної політики та спорту Тернопільської міської ради, ТМ МГО ФСК “СПОРТ-КЛАС” та ряду спонсорів.

— Ми планували провести змагання у всіх мікрорайонах міста, але хлопці ще не є дуже організованими. А тому ми вирішили провести захід в один день для всього міста, — розповіла Спорт Тернопільщини Лілія Проць, одна із організаторів турніру Street Workout.

Програма змагань складатиметься з силової дисципліни (підтягування з вагою на перекладині та віджимання на брусах з вагою), фрістайл силовий і фрістайл технічний. Організатори планують залучити близько 100 учасників. Попередньо підтвердили про участь команди зі Львова, Івано-Франківська, Бережан, Підгайців, Підволочиська ат Козови.

— За силову дисципліну будуть нагороджуватись медалями і грамотами. Окремо у підтягуванні та окремо у віджиманні на брусах. А також будемо нагороджувати окремо до 14 років і старше 14 років, — стверджує Лілія Проць. — У фрістайлі силовому і технічному будемо нагороджувати з 1 по 6 місце кубками і грамотами.

Змагання Street Workout відбудуться 3 червня на стадіоні ЗОШ №14. Початок о 14.00.

Коментарі вимкнені.