Для чого тернопільським чиновникам телефони та неутбуки. Версія депутата

Нещодавно газета “20 хвилин” написала про те, що на сесії тернопільські чиновники розмовляють по телефонах та розглядають нетбук. Звинувачуючи тернопільських обранців у “не увазі” до сесії.

Відповідь незабарилась. На Тернопільському Форумі з’явилась темаДепутати Тернопільської міської ради на сесії бавляться комп’ютерами та мобілками”, де, ймовірно, депутат виправдовує використання “див” техніки.

“Уже багато років звик всюди і при усіх ситуаціях користуватись ноутбком/нетбуком та смартфоном.
Не винятком для мене є і депутатська робота і сесійні засідання зокрема.
Порядок денний та проекти рішень на сесії я маю в електронному варіанті і саме на нетбуці роблю собі помітки, правки та ін. Під руками відразу тьма файлів з суміжною інформацією, котру я “понакачував” в управліннях міської ради і маю змогу оперативно відшуковувати необхідну інформацію прямо під час розгляду питань на сесії.
Будучи обізнаним у різних “ляпах” які допускають депутати Верховної Ради, коли журналісти підловлюють депутатів, котрі під час сесій чи то дивляться кіно чи читають анектоди чи бавляться якусь гру – свідомо користуюсь на сесії нетбуком у будь-якій якості, котру можна трактувати як розвагу… Навіть поки що на “Форум Файного Міста” не заходжу… хоча вважаю, що можливо надалі така он-лайн гаряча лінія і не завадить… Адже пленарні засідання транслюються он-лайн і тому може бути випадок, що у мешканців міста буде якась важлива інформація чи реакція з питання що роглядається і т.д.
Коли надходять телефонні дзінки (на беззвучному режимі) – дивлюсь від кого саме… окремі просто збиваю… на інші відписую заготовленим смс з текстом “Не маю змоги спілкуватись. Якщо терміново – пишіть смс.” Коли дзінок дійсно важливий – покидаю нараду/зустріч і віддзвонюю. Поки що на сесії не виникало потреби здійснювати саме телефонний дзвінок. Порозоуміння щодо неможливості зараз приділити час на розмову досягалось через смс/аську/скайп.

Іншими словами, компютер та телефон мені давно замінив ручку, записник та ін.

Тепер саме цікаве….
Читаю сьогодні статтю на сайті “20 хвилин” і прозріваю…
http://te.20minut.ua/news/10189199
Виявляться, на думку журналіста, я “свита мера”, котра бавиться на сесії замість служіння людям…

Хочу почути думки тернополян з цього приводу.”

Свої коменти Ви можете залишити на тернопільському форумі та під статею.

Коментарі вимкнені.