Колишній міський голова Тернополя вимагає подальшої щомісячної зарплатні – 6 тис грн

Колишній міський голова Тернополя Роман Заставний і далі отримуватиме заробітну платню у сумі 6 тис. грн., хоча термін його повноважень закінчився ще на початку листопада минулого року, повідомляє РБК-Україна. У прес-службі Тернопільської міської ради цю інформацію підтвердили.

Теперішній міський голова Сергій Надал напередодні був змушений дати розпорядження про подальше нарахування середньомісячної заробітної платні своєму попередникові – на підставі законів України та поданої Р.Заставним відповідної заяви з проханням подальшої виплати зарплатні та довідки про неможливість працевлаштування з попереднього місця роботи – ВАТ “Птахофабрика “Тернопільська”.

Одразу після обрання на посаду міського голови Сергій Надал заявив, що попередня влада залишила йому борг на 15 млн грн. З них 10 млн грн необхідні для опалення дитячих садочків, шкіл, дошкільних закладів, а 2,3 млн грн – для сфери охорони здоров’я. Тоді С.Надал пояснив це недбалістю колишнього голови Р.Заставного. Крім того, новий міський голова Тернополя вважав цей борг “непідйомною ношею” напередодні чотирьох холодних місяців.

Роман Заставний має намір і далі отримувати платню від міської ради у сумі 6 тис. грн, доки не працевлаштується.

Коментарі вимкнені.