Ігор Яворський про об’єднання «УМ» із «УДАР»: «Наші дії – задля однієї мети»

Минулий тиждень на Тернопільщині відзначився подією у світі політики: «Україна майбутнього» влилася у Політичну партію Віталія Кличка «УДАР».  Ігор Яворський, який очолює обласний осередок «України майбутнього» у Тернопільській області,  погодився розповісти про те, як складалася його політична кар’єра, та чому у передвиборчий період вирішив об’єднати сили своєї політичної організації із «УДАРом». Розмова з ним відбулася у Тернопільському Центрі комунікацій.

Голова Тернопільської обласної організації політичної партії «Україна майбутнього» Ігор Яворський народився 15 жовтня 1982 року в м. Чернівці. Виховувався в сім’ї службовців. В 2005 році закінчив Тернопільську академію народного господарства і отримав диплом про повну вищу освіту з відзнакою за спеціальністю «Економіка підприємства».

–          Яскраві спогади для мене, студента, – це Помаранчева революція. Не забуду ніколи її… холодно і деколи голодно було… Та ми були щасливі, юні, повні енергії – не боялись нічого. Свято вірили в краще, щасливе майбутнє! – пригадує він свій шлях до політики. – Але щасливого майбутнього не сталось, бо біля керма влади залишилися старі партократи та «псевдопатріоти», і ніякого діла їм до нас немає.

Як кращого студента з вересня 2005 року рідний інститут запросив Ігоря Яворського на роботу – там він працював у державному економічному університеті на посаді викладача-стажиста. Потім працював в Тернопільській обласній раді – з 2007 року на посаді радника голови Тернопільської облради, з квітня 2007 року – начальником відділу комунального майна області виконавчого апарату Тернопільської обласної ради. Зізнається, що робота в обласній раді дала йому величезний, неоціненний досвід. Стосовно партійних посад, то з вересня 2008 року Ігор обіймав посаду заступника голови ТОО ВО «Батьківщина» по роботі з молоддю та вів агітаційну діяльність партії. В 2007 році створив потужну молодіжну структуру – Тернопільську обласну молодіжну громадську організацію «Батьківщина молода». В лютому 2011 року Ігор Яворський був обраний головою Тернопільської обласної організації політичної партії «Україна майбутнього».

 

–          Я вірю в найталановитішу, найпатріотичнішу, найкращу українську молодь! – ділиться думками Ігор Яворський. – Як громадський діяч, якому болить серце за долю дітей-сиріт, малозабезпечених заснував обласний благодійний фонд «Мрії збуваються». Як депутат Тернопільської міської ради V скликання підготував майже сотню депутатських звернень до різних інстанцій виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та правоохоронних органів, відстоявши права та інтереси тернополян.

Про те, чому з-поміж інших політичних партій обрав об’єднання  саме з «УДАРом», пояснює:

–          Перш за все – наші політичні сили спільні за своєю ідеологією та цінностями.

По-друге, в жодному разі не можна дозволити розпорошувати продемократичні голоси виборців. По-третє, УМ в Тернопільській області показує приклад, що на шляху до мети не повинні стояти власні політичні амбіції чи політичний гонор, а мета – в консолідації, спільній роботі, концентрації голосів виборців, які формуються навколо єдиної політичної сили проєвропейського спрямування – «УДАР». Наші дії заради однієї мети – перемога опозиції на майбутніх парламентських виборах, створення у Верховній Раді української демократичної більшості, та й врешті-решт – побудови нової України європейського зразка.

Тому молода політична партія ліберального спрямування «Україна майбутнього» прийняла рішення влитися в політичну партію «УДАР» і підтримати єдиного лідера українських, проєвропейських, демократичних політичних сил – Віталія Кличка».

Для мене, як громадського діяча, людини, яка професійно займається політикою, в першу чергу цікавить програма політичної партії «УДАР». Її ідеологічні принципи та ідеали мені до вподоби. Адже, головною цінністю ідеології цієї партії є – людина, повага до свободи людини, верховенство її прав, потреб та інтересів! В «УДАР» люди об’єднались заради перетворення України. Для цього й пропонується запровадити якісно новий тип відносин між державою та громадянином.  Єдність країни, здатної до самоорганізації та колективних дій. Формування в Україні нації не по крові, а нації по духу, активній громадській позиції – громадянської нації!

Мені до вподоби пріоритети «УДАРу» – збалансування і модернізація системи центральної влади, розширення повноважень місцевих громад, економіка рівних можливостей, верховенство права для захисту суспільних інтересів, створення можливостей для гідного життя та розвитку усіх суспільних груп.

Тобто: «Від успіху людини – до успіху країни!»

Однозначно, поважаю й лідера «УДАРу»  Віталія Кличка, людину щиру в своїх намірах змінити Україну на краще, людину мудру, цілеспрямовану, професійну, високоморальну, – розповідає Ігор Яворський.

 

У вільний від політичної діяльності час Ігор Яворський  полюбляє займатися  спортом, подорожувати, захоплюється історію. За гороскопом – Терези, а їх вважають мистецькими людьми. Однак Ігор зізнається, що малювати та співати не вміє, однак добре готує різноманітні вишукані страви.

Наталка Галицька

 

-1 thoughts on “Ігор Яворський про об’єднання «УМ» із «УДАР»: «Наші дії – задля однієї мети»

  • 20:10 | 11.04.2012 о 20:10
    Permalink

    Тернопільський Центр Комунікацій може стати якісним майданчиком нейтрального спілкування для тернопільської громади. Ідея – клас!!! Підтримую!!!

  • 21:22 | 11.04.2012 о 21:22
    Permalink

    Я просто пишаюсь тобою! Ти ВЕЛИКИЙ молодець! Чудова, чуйна людина та митець своєї справи! 🙂

Коментарі вимкнені.