Після зустрічі з вболівальниками “жовто-зелені” футболісти тернопільської “Ниви” стали “жовто-синіми”

18 липня в Тернопільському обласному театрі актора і ляльки вболівальники знайомилися з оновленою футбольною командою Нива.

На зустрічі були присутні президент клубу Автанділ Мдінарадзе, тренерський штаб на чолі з Ігорем Яворським, персонал команди і, звичайно, футболісти. Кожного з гравців представили окремо та вручили йому футболку з відповідним номером. До речі, у новому сезоні тернопільська Нива виступатиме у новій формі, виконаній у жовтих та темно-синіх кольорах. Зазначимо, що футболісти забезпечені кількома комплектами ігрової та тренувальної форми, пише Sports.te.ua.

Президент клубу вкотре заявив про наміри вийти у Першу лігу, а також закликав вболівальників підтримувати команду. Автанділ Мдінарадзе запевнив, що з свого боку керівництво буде робити все, аби досягати найвищих вершин.

А головний тренер Ігор Яворський запевнив вболівальників, що кожен з футболістів на полі буде викладатися на всі сто відсотків. Ігор Петрович розповів про перебіг тренувальних зборів, а також кількома словами охарактеризував новачків Ниви.

Подібні зустрічі з вболівальниками футбольний клуб Нива планує робити регулярно та повідомляти про всі події у команді. Перший матч оновлена команда проведе на виїзді 20 липня. Суперником тернополян у стартовій грі буде херсонський Кристал.

Коментарі вимкнені.