Щоб стадіон не пустував, влада випросила для Тернополя іноземних футболісток

Проведення змагань європейського рівня з дівочого футболу у Тернополі, стане важливим поштовхом для популяризації жіночого футболу в країні, вважає керівництво Федерації Футболу України. Тому на 26 червня 2013 року уже запланований Міжнародний турнір з розвитку серед дівочих національних збірних команд U17. Пройде він на тернопільському стадіоні, який, як відомо, входить в число дванадцяти стадіонів України, котрі можуть проводити матчі Прем’єр ліги. Цікавим є і той факт, що Тернопільська міська рада сама «випросила» в Федерації футболу України право на проведення цього Міжнародного Турніру.  

Чому саме наш стадіон?

Як пояснив «Погляду» директор тернопільського стадіону Ярослав Колісник:

–       Ще у травні виконавчий комітет Федерації футболу України включив наш стадіон в перелік дванадцяти, які можуть проводити матчі Прем’єр ліги. Тобто ми маємо всі умови для проведення у нас не лише всеукраїнських, а й міжнародних турнірів.

Окрім того, мер Тернополя Сергій Надал мріє, щоб саме тернопільський міський стадіон був серцем спортивного життя не лише міста, а й області. Про це він говорив ще у червні на прес-конференції щодо включення стадіону в реєстр дванадцяти стадіонів України, на яких можна проводити ігри командам прем’єр-ліги. Зараз же міський голова апелює ще й тим, що в тернополян є досвід в організації міжнародних заходів такого рівня:

–       У нас уже є досвід організації міжнародних заходів, адже саме на цій спортивній арені цьогоріч ми провели Перший міжнародний турнір з футболу серед команд українських діаспор.

Що це дасть Тернополю?

На думку Сергія Надала, приймати міжнародний турнір такого масштабу, є досить престижно для будь-якого міста, адже приїдуть команди учасників з таких країн, як Шотландія, Угорщина та Словенія. А оскільки громада Тернополя має сучасний, та гідно оцінений, стадіон, то міська рада й звернулася до президента Федерації футболу України з пропозицією провести Міжнародний турнір з розвитку серед дівочих національних збірних команд U17 саме в Тернополі. Як бачимо, пропозицію підтримали, і навіть запланували проведення Міжнародного турніру на 26 червня 2013 року (про що свідчить повідомлення на офіційному сайті ФФУ).

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.