Тернополяни стануть учасники “реаліті-шоу”

Системи відеоспостереження у тернопільських маршрутках виправдали себе. З їх допомогою можна контролювати поведінку водіїв та пасажирів.  Купувати більше поки не будуть, необхіність є, проте взимку гроші потрібні на переодягання шин коліс, ремонт та профілактику автобусів.

Експеремент з системами відеоспостереження у маршрутках запровадили в Тернополі ще навесні. З того часу, розповідає Олександр Шильман, такі відеокамери виправдали себе. З їх допомогою добре видно як поводять себе пасажири і чи не порушують правил дорожнього руху водії, повідомляє tv-4.

– Попрацювали такі камери в двох машинах. Ми подивились, позитивний ефект від цього. Це дисциплінує водія, це навіть дисциплінує пасажирів, таких скажімо, недобросовісних, які псують нам сидіння. Менше стало скарг на те, що не беруть пільговиків. Ми можемо проконтролювати посекундно, – розповідає голова правління ВАТ Тернопільське АТП-16127 Олександр Шильман.

Придбали уже десять систем відеоспостереження. Зйомки зберігають на відповідних картках. І у випадку скарг чи інших непорозумінь, які трапилися під час перевезення пасажирів, зйомку переглядають. Ось тут добре видно, скільки пільговиків перевозить водій у транспорті. Відтак можливі порушення як з боку водія, так і претензії пасажирів можна контролювати.

Досвід встановлення систем відеоспостереження в громадському транспорті, розповідає Олександр Шильман, від нас уже переймають й інші обласні центри. Щоправда, камери у маршрутках – задоволення не з дешевих, одна система відеоспостереження коштує в середньому кілька тисяч гривень.

Коментарі вимкнені.