ГО «Країна рівності і правди» продовжує реалізацію проєктів на підтримку військових, їхніх сімей та переселенців

Громадська організація «Країна рівності і правди» продовжує реалізовувати ряд проєктів, спрямованих на допомогу військовим та на реабілітацію українських захисників і їхніх родин. Також ці проєкти передбачають допомогу тимчасово переміщеним особам, – розповіла керівниця громадської організації Юлія Мамчак.  

«Один із ключових проєктів – довготривалий збір «Приготуй свій дрон для фронту». Наша ціль – це закупівля комплектуючих, навчання зі складання FPV-дронів з подальшою передачею на найгарячіші напрями. Цей проєкт ми втілюємо в життя спільно з литовським фондом «Blue/Yellow for Ukraine», – каже керівниця організації. 

Щоб заохотити людей до збору коштів на комплектуючі до FPV дронів, волонтери організації Ліля Пацалюк та Олена Мочула започаткували акцію «Голуб Перемоги». За умовами акції, кожен, хто зробив донат від 200 гривень, має можливість отримати прикрасу ручної роботи та допомогти у забезпеченні фронту дронами.

Також під час проєкту інструктори навчального центру «West Guard Drones» допоможуть усім охочим зібрати, облітати та передати свій дрон туди, де його найбільше потребують українські захисники.

«Мета проєкту – зібрати 300 FPV-дронів: 100 – за допомогою фонду «Blue/Yellow for Ukraine» і хоча б 200 – від українців, скажімо так, тернополянам від тернополян», – розповіла Юлія Мамчак.

Передати свій дрон можна, заповнивши Google-форму: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSfk92tyqNS…/viewform…

«Не завжди, аби допомагати, треба мати кошти. Зараз нам потрібні «руки», то ж якщо у людини є час, можливість і бажанням допомогти фронту, то ми з терпінням будемо чекати. Ми хочемо показати, що допомогти військовим власноруч можуть усі, потрібно зрозуміти, в якому напрямку будуть корисні ваші здібності. Зібрати дрон – не складно, потрібно лише бажання навчитися це робити», – каже керівниця проєкту «Приготуй свій дрон для фронту» Олена Мочула.

Представники ГО «Країна рівності і правди» закликають усіх долучатися до волонтерських проєктів, аби разом наближати перемогу.

Збір на комплектуючі до FPV дронів:

Монобанк:

На 300 FPV

Збір на комплектуючі на 300 FPV дронів

Засмажемо їх разом?

🎯 Ціль: 3 000 000 ₴

🔗Посилання на банку

https://send.monobank.ua/jar/8wvtWQBDTx

💳Номер картки банки

5375 4112 1509 7341

 

Приватбанк:

📩 Збір на комплектуючі на 300 дронів

Долучайтеся до збору коштів!

Поповнити конверт через Приват24

https://www.privat24.ua/send/1tmnz

Номер картки конверта

5168752104198646

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *