“Молитва” Дзвінки Торохтушки – оберіг для Воїнів, який рятує життя

Тату з віршем Дзвінки Торохтушки (Любов Бурак) рятує життя у бою. Про життя і дива  прифронтового стабпункту розповідає  Оксана Корчинська у мережі Фейсбук.

  • Везуть пораненого, бойові медики повідомляють, що важкий, тяжкі пошкодження і вогнепальні переломи ніг. Медики в протишоковій прискорюють надання допомоги середньому й легкопораненому, – розповідає Оксана.

Привозять важкого, лікарі перекладають. Воїн  в свідомості, говорить. Лікарі проводять ревізію. Зовні рвані рани і вогнепальні сліпи осколкові нижніх кінцівок, перевіряють живіт і грудь, верхні кінцівки. І тут Оксана Корчинська помічає на тілі неординарне тату .

  • Команда рентген. Лікарі дивляться результат, здивовані – жодного перелому. Повідомляємо бійцю чудову новину. Він відповідає, що не сумнівався, бо віра – це знання. Питаю дозвіл зробити фото його тату…

«Побудь, мій Боже, отут, між нами, душею батька, сльозою мами, сестри любов’ю, брата плечима, чеканням милої, її очима» – ця «Молитва солдата», написана Дзвінкою Торохтушко, зайшла в окопи і бліндажі українських захисників ще у 2014 році. Відтоді поезію багато разів бійці переписували від руки, а вокалісти переспівали.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *