Найкраща фотостудія Тернополя — сім’ї Зелененьких — святкує 10-річчя!

15 квітня святкувала 10-річчя тернопільська фотостудія сім’ї Зелененьких. Тут Ірина вигадує найкреативніші образи, декорації, композиції, освітлення. Юрій втілює придумане дружиною у сміливих ракурсах, фокусах, аби світлини вдалися максимально гарно. А Павлина ретушує знимки, аби клієнти виглядали навіть краще, аніж у житті. Тому «Погляд» зібрав вітання для фотостудії Зелененьких від друзів, клієнтів і навіть сусідів.

Лілія Проць:
Познайомилися ми з Ірою та Юрою Зелененькими в 2012-му році, коли організовували з «Поглядом» спільний фотопроект «Весна і жінка».
Оскільки фотостудія по сусідству з моїм домом, то й зав’язалася у нас з цією творчою парою така собі сусідська дружба, ми почали спільно відзначати дні народження.
Саме до них я безліч разів приводила фотографувати свою Настю, дівчинку яку мала під опікою. Досі пам’ятаю нашу «бомбезну» першовересневу фотосесію. Окрім фото Зелененькі тоді зробили ще й зачіску моїй школярці на Свято першого дзвоника, бо я не вмію заплітати косички. На їхню підтримку можна розраховувати завжди.
Класно, що стільки років це подружжя є активним, має свою життєву позицію. І що для мене особливо важливо – вони справжні. З ними процес зйомки завжди особливий та дуже творчий. Я знаю багатьох фотографів у Тернополі, була не в одній фотостудії. І серед усіх Зелененькі – дуже сімейна і ніжна студія.
Іринко, Юра! Бажаю вашому «другому дому» розширення! Нових, красивих, яскравих фотозон, безперервного потоку креативних ідей та приємних клієнтів.

Марія Хомів:
Вітаю одну з кращих фотостудій Тернополя з чудовим святом, розкішним ювілеєм – 10-річчям!
Ви надзвичайно талановиті! Впродовж шести років маю за честь фотографуватись у вас із сім’єю, друзями і навіть… собакою.
Маю багато фото світлин і в студії, і в красивих місцях, зроблених Юрою Зелененьким, і усіма надзвичайно задоволена.
Окрім того, я ще й співпрацюю з фотостудією Зелененьких в робочих моментах. Ми приводимо сюди проект для дівчаток-підлітків. Адже з допомогою фотографій можна змінювати на краще настрій людини, розпочинати шлях до зміцнення самооцінки, що є дуже важливим для майбутніх жінок.
Як психотерапевт підтверджую, що фотосвітлини можуть багато розповісти про нас, навіть більше ніж ми уявляємо. Існує навіть напрямок фототерапії, який використовується у груповій чи індивідуальній роботі. Тобто, можна сказати, що фотографії – це чарівники, які можуть вносити покращення та зміни у ваше життя.
Тому бажаю творчій сім’ї натхнення, росту, змін, а клієнтам – тільки приємних світлин і цікавого процесу їх творення.

Роман Навроцький:
Мені порадили цю студію для ділової фотосесії. Пам’ятаю, що і фотограф, і креативний директор зробили усе, аби в мене не було хвилювання перед камерою. Іра піджартовувала, щось розповідала. А Юра дуже спокійно і виважено шукав ракурси, робив свою частку роботи. Я побачив, що порада відповідає дійсності – тут працюють справжні фахівці своєї справи, професіонали. Вони живуть цією роботою, і є дуже приємними людьми. В процесі зйомки з ними можна порозмовляти на різні теми, і навіть не зчуєшся, коли вони створять дива.
Зараз уже фотографуємося у них сім’єю – і коли дружина була вагітна, і з нашим синочком Ромчиком.
Бажаю фотостудії Зелененьких розвиватися і надалі. Творити неймовірне. Розширятися, знаходити красиві фотозони. Творчого професійного майбутнього. Позитивне притягує позитивне, тому бажаю багато хороших людей навколо. І головне – щоби ви були щасливі!

Наталка Михно:
Є люди, котрих зустрічаєш один раз у житті і вони стають назавжди ТВОЇМИ.
ВІТАЮ моїх – фотостудію Зелененьких із великим-маленьким ювілеєм.
Вітаю і ДЯКУЮ за те, що у мою першу фотосесію ВИ крізь об’єктив відшукали мене в мені й показали мене мені справжню! Люблю і зичу сили через радість ТВОРИТИ.

Ваша Я!

 

Галина Ратушняк:

Творчі, креативні, веселі та добрі. Їм завжди вдається зафіксувати неповторні миті у житті кожної сім’ї , яку вони фотографували. Для нас, Ірина та Юрій, є частинкою історії нашої родини, адже кожна фотосесія, це ціла історія. Творчих злетів вам друзі, неповторності, краси, любові та радості!!!

Володимир Явнич:

Познайомилися ми з Іринкою і Юрком дуууже давно. Як у легенді: у тридев’ятому царстві жили не тужили, і в один прекрасний день познайомилися. Звичайно ж, то було на якійсь події, де і Зелененькі, і я були на зйомці. Можна сказати, що ми є творчими колегами з цією позитивною сім’єю. Вони є справжньою командою професіоналів, яка досягає поставлених цілей. Від усієї сім’ї Явнич бажаємо фотостудії Зелененьких успіхів, процвітання, фінансового і креативного достатку!

Коментарі вимкнені.