Тернопільські рятувальники житимуть за власним календарем

Як розповіли “Погляду” в управлінні ДСНС України у Тернопільській області, метою створення календаря було показати усі служби, які працюють в системі ДСНС. 

“Насправді, служб є більше і не всі зображені в календарі (нема стільки місяців в році), — жартують творці проекту. — Над проектом працювали близько трьох місяців. Представників кожної професії обирали колегіально (було не просто), адже в нас абсолютно всі достойні такої честі. Чому календар? Це вже наша традиція, більш ніж два десятки років Управління випускає до Нового року календарі. Також це красива та потрібна річ, яка, крім естетичної насолоди, нагадуватиме власникам про безпеку, про людей, які самовіддано й цілодобово несуть службу заради усіх і кожного. А ще календар це чудовий подарунок до Нового року”.

Над ідеєю щороку працює колектив прес-служби Управління ДСНС України у Тернопільській області (5 осіб). Самі придумують, самі й втілюють проект у життя.

Тираж обмежений через брак коштів, адже друкарська продукція сьогодні далеко не дешева. Цьогоріч надрукують орієнтовно 300 перекидних календарів, 200 квартальних та 1000 кишенькових. Більшість з них прикрашатимуть службові та офісні приміщення Управління ДСНС України в області, також “поїдуть” до колег із столиці та інших областей. Крім цього, ця іміджева продукція буде популяризувати службу й за межами України, адже маємо тісні та дружні стосунки з рятувальниками із Польщі, Канади, Франції, Литви , Німеччини та ін. Подарунки від тернопільських рятувальників, безперечно, отримають і вони.

Фотографії для нового календаря:

Коментарі вимкнені.