З третім днем народження, Тернопільський осередок ВО “Автомайдан”!

Сьогодні виповнюється три роки з початку роботи дієвої, чесної і справедливої громадської організації “Автомайдан” Тернопільського осередку, яку очолює Ігор Василів. З цієї нагоди ми запросили тернопільських громадських активістів розповісти про дружбу з місцевими “автомайданівцями” та висловити побажання на майбутнє.

Не просто “акт ввічливості”

Андрій ШКУЛА, заступник голови громадської спілки “Рада Бізнесу Тернопілля”, депутат Тернопільської міської ради: “Почну з невеселого: в Тернополі, на правду, доволі інертна громада. Ще одна біда – “ручні” громадські організації. Тому існування такої громадської організації, як “Автомайдан” – то є великий позитив для нашої громади. Там зібрались хлопці і дівчата, які активні, дієві та самостійні. Вони готові співпрацювати з іншими притомними ГО та активістами, аби ефект для Тернополя був відчутніший. І ці слова, з мого боку, не просто “акт ввічливості”, а констатація ситуації. Знаю особисто членів організації. Можливо, не всіх, але більшість – позитивні люди. Бажаю рости великими і бути чемними”.

Дієва громадська організація

Олена СТЕПАНОВА, тернопільська громадська активістка, юрист: “Хлопці молодці. Насправді це досить дієва громадська організація, яка не “здулась” за 3 роки. З нагоди дня народження “Автомайдану” бажаю його сподвижникам дальшого розвитку та успіхів в усіх починаннях!”.

Таких небагато

Андрій ОБ‘ЄЩИК, директор ГО “Протидія корупції та моніторинг екології “Скеля”: “Цей колектив сформувався три роки тому і працює по нинішній день. Гріхів за ними немає. Тернопільський осередок “Автомайдан” вартий уваги, таких людей, як тут, небагато. Відрадно, що знаю представників цієї організації, маємо спільні напрацювання. Бажаю їм розширення колективу людьми, які вміють думати, мають власну позицію і непохитний характер”.

Повних баків!

Антон ДУМСЬКИЙ, друг тернопільських “автомайданівців”: “Дуже добре, що ця громадська організація з’явилася. Вони багато корисного зробили для суспільства, починаючи з переатестації працівників поліції, завершуючи постійним позбавленням спокою “доблесних” блюстителів порядку – прокурорів та суддів. Бажаю іменинникам наснаги і терпіння, “здорових” залізних коней, які їх не підводитимуть, і щоб завжди повними були баки!”.

Ви наша кіннота. Ми – ваша піхота

Лілія МУСІХІНА, письменниця, етнограф, громадська діячка, активістка тернопільської “Самооборони”, волонтер: “З “Автомайданом” товаришуємо давно. Багато пройдено разом, багато зроблено. Звісно ж, дружу із багатьма. З Ігорем Василівим, його хлопцями та дівчатами важко не дружити – вперті, затяті і просто класні. Багато позаду, більше – попереду. Головне – не здаватись. Ви наша кіннота. Ми – ваша піхота. Куди ж нам без вас, а вам без нас?”.

Разом і до кінця!

Іван КОВАЛИК, активіст всеукраїнської мережі «Вільні люди», «Самооборони Майдану Тернопільщини»: “Автомайдан” є яскравою майданівською організацією, структурою, яка бореться за гідне майбутнє для українського народу і побудову соціально справедливої держави. Знаю багато хлопців і дівчат з “Автомайдану” і радію з того, що маю таких друзів. Бажаю їм сили та наснаги в роботі, а також віри в нашу перемогу. Разом і до кінця!”.

Відчайдушні

Андрій КУКУРУДЗА, керівник громадської організації “Правовий погляд”, адвокат: “Це активні, відчайдушні у питаннях відстоювання прав люди. Бажаю колективу “Автомайдану” Тернопільського осередку здоров’я, успіхів у роботі, нехай щастить їхнім родинам. Бажаю усім нам успіху у спільному проекті “Екомайдан Тернопіль”.

Ці хлопці не кидають слів на вітер

Любов ВОВК, представник Логістичного центру допомоги бійцям АТО: “Про “Автомайдан” під час кривавих подій на Майдані знали всі. Це об’єднання патріотів на машинах, які виривали поранених фактично “з лап” беркутівців. У лікарні тоді було небезпечно відвозити травмованих та закривавлених, тому надія була лише на відчайдухів з “Автомайдану”. У Тернополі цей рух об’єднав небайдужих водіїв, які патрулювали в’їзди у місто, оберігаючи мирний сон мешканців, які щодня з острахом чекали рейдів тітушок. З того часу минуло вже три роки, але автомайданівці залишилися опорою для громади. Їхня організація міцна і доволі виважена, хоча збоку й виглядає інколи, що дуже радикальна. Ці хлопці не кидають слів на вітер та не залишають своїх у біді. Логістичний центр допомоги бійцям АТО дякує за те, що ТО ВО Автомайдан став одним із засновників нашого волонтерського центру. Дякуємо за тих активістів “Автомайдану”, які стали частиною волонтерської сім’ї, які не покладаючи рук ремонтували та вдосконалювали транспортні засоби для наших військових, які завжди радо відгукуються і допомагають волонтерам. Знаємо, що кожен із вас жертвує своїм часом, енергією, здоров’ям, не дарма! Віримо у вас та завжди на зв’язку з вами!”.

 Потужний рух

Назар ХАМУЛЯК, волонтер: “На триріччя ГО Автомайдан зібралися друзі та активісти навіть зі столиці. Я радий, що є частинкою такого потужного руху. Це одна з тих організацій, яка за три важких роки для країни не розпалася, а навпаки росте і міцніє. Вітаю Автомайдан! Попереду ще чимало роботи”.

Коментарі вимкнені.