“Влада веде Україну до політичного й економічного дефолту”, – глава Опозиційного уряду

У Києві відбулося засідання Опозиційного уряду на чолі з Борисом Колесніковым. Головне на порядку денному – питання відтворення індустріального потенціалу країни, розвитку реального сектора економіки, а також проблем екології.

У засіданні взяли участь віце-прем’єр по індустріалізації і відновленню Донбасу Олександр Вилкул, віце-прем’єр-міністр по реформі місцевого самоврядування Михайло Добкін, віце-прем’єр-міністр по соціальній політиці і пенсійній реформі Наталія Королевська, міністр закордонних справ Костянтин Грищенко, міністр внутрішніх справ і надзвичайних ситуацій Костянтин Стогній і інші.

«Влада взагалі не розуміє, чим вона займається, – заявив у вступному слові прем’єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков. – Якщо ще у вересні минулого року було визнано, що військового розв’язання конфлікту немає. Сьогодні вже червень, залишилося два місяці, до року з моменту перших Мінських переговорів. Загинули тисячі людей, зруйновано індустріальне серце нашої країни – Донбас, а про що говорить влада? Ось два закони – про деталізацію, як правильно вводити воєнний стан і як законодавчо забезпечити дефолт. Тобто влада готується, судячи з вчинків, не проводити ніякі конституційні реформи, не приймати нову Конституцію, а просто активізувати свої дії на користь введення воєнного стану. Це буде не тільки економічний, а й політичний дефолт і хаос. Влада має чітко сказати українському народу: чи готова вона домогтися миру і забезпечити децентралізацію.»

Політик підкреслив, що нашій країні ніхто не дасть летального озброєння, а в разі, якщо таке станеться – то вся Україна перетвориться на полігон для випробування нової зброї.

«Україна просто перетвориться у В’єтнам кінця 60-х – початку 70-х років ХХ століття. Тобто в випробувальний полігон для озброєння двох систем, найпотужніших на той час. Якщо влада хоче такого кінця для України – то простіше поміняти цю владу», – підкреслив Борис Колесніков.

 

Коментарі вимкнені.