Як міська рада «зводить лобами» тернополян

Мешканці будинку на Куліша, 8 звернулися до Народного депутата України від Тернополя Тараса Пастуха щодо захоплення забудівником СК “Оксія” частини їхньої прибудинкової території та знищення міжквартального проїзду. Було направлено відповідні звернення та вивчена ситуація.

У вівторок 9 червня на місці конфлікту відбулася зустріч Тараса Пастуха з мешканцями будинків Куліша, 8, новозбудованого будинку Куліша, 6 та представниками забудівника СК “Оксія”.

“Ми ознайомилися з дозвільними документами виданими міською радою забудівнику. До них є багато запитань. Зокрема, чому без погодження мешканців Куліша, 8 в них забрали на користь забудівника частину їхньої прибудинкової території та видали містобудівні умови та обмеження згідно яких міжквартальний проїзд зміщується на прибудинкову територію Куліша, 8. Маємо зараз знайти компроміс в цій ситуації. І так виглядає, що він буде досягнутий. Кожен чимось поступиться. Неодноразові зустрічі дали свій результат. Вже неодноразово виникає ситуація, коли міська рада домовляється із забудівниками, без згоди мешканців, а потім зводить лобами тернополян, нібито це конфлікт між людьми, а міська влада ні причому. Ми будемо звертатися до міської ради внести зміни у містобудівні умови та обмеження щодо даного будівництва.” – сказав Тарас Пастух

Коментарі вимкнені.