Екс-губернатор Тернопільщини розповів про дурниці-байки Королевської


Міністр соцполітики Наталія Королевська не дала чітку відповідь на запитання з приводу гуманітарної допомоги, яка стоїть на кордоні. “Мало того, що вантажі стоять, мало того, що дитячі різдвяні подарунки нікому вже не потрібні, їх штрафує митниця і вже подає в суд, щоб заарештувати вантажі благодійних організацій. Ми хотіли сьогодні почути відповідь, на одне питання: коли запрацює ось ця функція комісії з гуманітарних проблем при міністерстві соцполітики. Я відповідь не почув. Я тільки почув якісь дурниці-байки про кішечок і собачок. Якщо хто- то захоче під виглядом гуманітарної допомоги просунути контрабандою “Мерседес” чи “Ауді”, то для того вона і є комісія, яка відмовляє і говорить “До побачення!”, – сказав екс-губернатор Тернопільщини нардеп Ярослав Сухий.

“На кордоні знаходяться 18 реанімобілів, а також ліки та медикаменти. Люди з благодійних організацій не можуть потрапити в Кабмін і кидаються на нас. Ми думали, що сьогодні отримаємо відповідь про комісію, але ми її не отримали, – сказав Сухий.

Він підтвердив, що на засіданні комітету обговорювалося питання про недовіру Королевської. Але вносив його не він, як писали ЗМІ, а Павло Розенко: “Я сказав, що за три місяці рано обговорювати питання про недовіру Королевської, але після сьогоднішнього її виступу я, напевно, поміняю свою точку зору.

Цензор.НЕТ.

Коментарі вимкнені.