71-річний “піонер радянської еротики” з Тернополя написав книгу про своїх коханок

В'ячеслав Костюков71-річний фотохудожник В’ячеслав Костюков, який називає себе „піонером радянської еротики”, написав автобіографічну книгу, де описує стосунки зі своїми коханками. В книзі згадує кількадесят жінок. Каже, що насправді їх було набагато більше.

„Коли жив в Збаражі (райцентр Тернопільської області — ред.), то за мною ходила слава, що та, хто зі мною переспить, зразу ж заміж вийде. Так якось траплялося. Дівчата самі під мене лягали”, — розповів Gazeta.ua

Стверджує, що одна з коханок була перевертнем. Просто перед ним на ліжку перетворилася на вовка, і знову стала жінкою.

„Коли все закінчилося, каже мені: „Молодєц! Не упісалса, нє укакалса – настоящий мужик”. Поїла і пішла додому. Ми з нею розсталися, а я для себе зрозумів, що в світі є багато загадок, яких ніхто пояснити не може”, — поділився він.

Фотограф був тричі одружений. Має двох дочок від першого шлюбу. Останні 15 років живе сам в Тернополі. Каже, що дійшов висновку, що творчій людині не варто сковувати себе шлюбом. Він народився в Києві, служив в Білорусі, після цього довго жив в Росії. Авторитет, як фотограф в стилі „ню”, здобув в 70-их роках минулого століття, після того, як на одній з виставок в Тернополі виставив шість світлин оголених дівчат.

„Тоді в Союзі ще й „сексу не було”. За таку виставку мене могли і посадити. Врятував перший секретар обкому Ярковий. Сказав, що роботи йому подобаються, — цим дав мені негласний титул „піонер радянської еротики”, — зауважив Костюков.

Автор домовився про видання книги „Моя любов – Жінка”, російською мовою, з одним з Харківських видавництв.

-1 thoughts on “71-річний “піонер радянської еротики” з Тернополя написав книгу про своїх коханок

  • 17:17 | 25.09.2011 о 17:17
    Permalink

    знала його першу дружину-вона жила по сусідству зі мною.довів жінку своїми численними зрадами до неврозу.скільком ще жінкам розбив серце-невідомо.неприємний,слизький типчик.

  • 09:43 | 18.10.2011 о 09:43
    Permalink

    Це не “типчик”, а грішник. Старе і немічне, КОМУ він потрібен ЗАРАЗ? ДЕ його всі ті старі к….? 🙂

Коментарі вимкнені.