Депутат Тернопільської міської ради Іван Сороколіт: «Українці приречені здолати усі перешкоди і побудувати власну успішну домівку»


Іван Сороколіт – один із найпопулярніших серед тернополян депутатів міськради. За нього проголосувало найбільше виборців на окрузі. Він показав чудовий приклад того, як можна бути відповідальним депутатом, виконувати обіцянки, працювати з людьми і змінювати рідне місто.

«Погляд» поцікавився, як Іван Сороколіт оцінює рік, що минає, і чого чекає від 2016-ого:
– Минулий рік був особливим. Непростим, тяжким, виснажливим, проте – сповненим надій.
Проблема конфлікту на Сході нашої країни так і не вирішилась, економіка деградувала ще більше, рівень життя українців знизився. Здобув нових знайомих, не втратив друзів. У порівнянні з багатьма тими українцями, котрі пережили смерть рідних, хворіли, втратили роботу, вважаю, що у мене все дуже добре. Як для політика, рік був цікавий, бо відбувались вибори до місцевих рад. Ці вибори я сприймав як оцінку мешканцями округу своєї роботи як депутата за попередні роки. Я не давав якихось неймовірних обіцянок і одержаний результат сприйняв як спільну з людьми перемогу. Усе, що вдалось зробити у попередній каденції, це спільний результат, а не мій особистий.
На 2016-й рік важко будувати прогнози. Вірю, що ми його переживемо і запам’ятаємо багато цікавих приємних моментів. Але маємо розуміти, що він може бути тяжчим, ніж 2015-й. Попереду за прогнозами фахівців: все вищі рахунки за опалення, продовження знецінення національної валюти, подорожчання продуктів, зниження рівня життя населення і на додаток – все більш неадекватний Путін. Але на те ми й найцікавіша, найнезламніша та найнесподіваніша нація. Українці приречені здолати усі перешкоди і побудувати власну успішну домівку!

Коментарі вимкнені.