«Тернопільська університетська лікарня» отримала черговий транш гуманітарного вантажу


А саме 30 багатофункціональних ліжок та спеціальні до них медичні матраци, а ще – приліжкові тумбочки, крісла для відпочинку, покривала та інші додаткові необхідні медичні інвертар та засоби. Даний транш гуманітарного вантажу з Франції вчергове посприяла отримати компанія «Мрія Агрохолдинг», яка, власне допомогла розмитнити та транспортувати вантаж прямісінько до хірургічного корпусу №4 КЗ ТОР «Тернопільська університетська лікарня».
Уможливили увесь процес, власне, департамент охорони здоров’я, який виступив ініціатором отримання потрібного вантажу та – безпосередньо – благодійний фонд «Міжнародна асоціація підтримки України».
До слова, благодійний фонд завше виступав і виступає надійним партнером в плані забезпечення обладнання. Так, за його підтримки, уже незабаром «Тернопільська університетська лікарня» отримає пересувний рентгенівський апарат та рентген-проникну каталку, а ще – операційний стіл, гідромасажну ванну та чотири масажні столи.

Як попередньо повідомив операційний директор благодійного фонду «Міжнародна асоціація підтримки України» «завдяки їхній тісній співпраці у «Тернопільській університетській лікарні» планується повністю облаштувати палати, де лікуватимуться воїни АТО».
Про те, що компанія «Мрія Агрохолдинг» проводить активну соціальну політику в різних напрямках, у тому числі, постійно підтримує оновлення та забезпечення медичної сфери» розповів регіональним ЗМІ керівник соціально-інвестиційного відділу даної компанії Василь Мартюк.
– Ми не вперше реалізовуємо подібні проекти в рамках підписаної угоди про співпрацю між благодійною організацією «Міжнародна асоціація підтримки України» та компанією «Мрія Агрохолдинг» – продовжив він. Аналогічні ініціативи мали своє продовження в Івано-Франківській, Львівській, Чернівецькій та Хмельницькій областях.
Як запевнив Василь Мартюк, забезпечення обладнанням не лише обласних закладів, а й районних, яке використовуватимуть для надання меддопомоги громадянам, зокрема і для реабілітації бійців, – і надалі триватиме.
У тому, що завжди є труднощі з доставкою гуманітарного вантажу, розповів у коментарі голова Тернопільської ОДА Степан Барна.
– У даному випадку проблему вирішила компанія «Мрія Агрохолдинг», яка взяла на себе зобов’язання безперешкодно доставити вантаж до університетської лікарні – зазначив Степан Степанович. – Очевидним є той факт, що отримані багатофункціональні ліжка є дороговартісними. Закупівельна сума одного такого ліжка досягає тридцяти тисяч гривень. Це, безумовно, хороші речі які безпосередньо впливатимуть на покращення якості надання медичного послуг населенню області.
Висловивши бажання і надалі тісно та плідно співпрацювати з фондом та компанією головний лікар КЗ ТОР «Тернопільська університетська лікарня» Василь Бліхар у своєму коментарі зазначив, що «отримане обладнання одразу ж використовуватиметься в операційному блоці, в хірургічному та ортопедично-травматологічному відділеннях мед закладу».
Між іншим, багатофункціональні ліжка уже були в експлуатації 5 років. Проте і вигляд, і функціональність їх стовідсотково збережені.
Реалізацію таких справ лише вітає керівництво медицини області. Так, під час передачі гуманітарного вантажу директор департаменту охорони здоров’я Володимир Богайчук висловив вдячність усім представникам фонду та компанії у підтримці забезпечення необхідним обладнанням лікувально-профілактичних установ.

Світлана Гуменна, прес-служба ДОЗ ТОДА

Коментарі вимкнені.