Гурт ТаРута та спогади Тараса Козака про екстремальні поїздки на велосипеді без гальм

Мало хто знає про відомих людей, які народилися та  проживали в Теребовлі  або в районі. А сьогодні ви зможете дізнатись про  одного з них, що зі своїм гуртом “ТаРута” об`їздив майже всю Європу – зустрічайте  Тарас Козак  барабанщик гурту.

Розкажіть про своє дитинство, як воно тривало, в якому колі друзів ви росли?

“Все дитинство пройшло у селі Зеленче, де я народився і зростав. Друзями були і є односельчани, приблизно, мого віку. Дехто з них, коли бувають у Києві – приходять в гості. З Олегом Боднаром і моїм рідним братом, Козаком Богданом, ми вчилися їздити на велосипеді, це був “Зайчик” без ланцюга і тормозів – весело було)))

Розкажіть про шкільні роки, можливо про смішні моменти, чи не хочете знову в школу, в безтурботне життя?

“Навчався я у першій школі, також в музичній, а після і в училищі культури, і все у Теребовлі, тому я дуже радий, що випав шанс показатися у рідному місті з рідним гуртом “ТаРута” і зіграти для жителів міста та друзів. Буду радий всіх вас бачити!”

“У шкільні роки ми з братом (мені було 12) почали крутити дискотеку, для таких як ми “дорослих”, і потрошечки діло розрослось до хорошої дискотеки у с. Зеленче, куди ходила вся Теребовля і ближні села, там я і познайомився із своєю сьогоднішньою коханою дружиною Оксаною Саган.”

Також нашим читачам хотілось би дізнатись, що зумовило вас стати барабанщиком, загалом хто вас підштовхнув піти в музичну школу, якій я думаю ви завдячуєте?

“До музичної школи потрапив тоді, коли тато застукав нас з братом, і ще двома братами, нашими друзями, Соколами Петром і Романом у кущах, з вирізаними із картону музичними інструментами,  після чого ми були відправлені на навчання в музичну школу. Інструменти вибирали самі, тоді я вибрав барабани, а через рік ще й захотілося повчитися грати на гітарі, так я і закінчив музичну школу. Спочатку по класу ударних інструментів, а через рік гітару. Що правда на гітарі зараз не граю, барабанити більше подобається. :) “

Що б ви могли побажати жителям Теребовлі?

Жителі Теребовлі, приходьте на концерт гурту “ТаРута” 7-го липня, отримуйте позитивні емоції, і хай вони приносять вам успіх!!!

І ви мабудь  задумались  до чого ми згадали про них саме зараз? А все тому,  що цей фольк гурт  виступатиме у нас  7  липня на  “празник в Теребовлі” в  молодіжному  парку.

Додаткова інформація
Київський гурт «ТаРута» на сьогодні є повноцінним учасником світової WorldMusic сцени, гарно зіграний професійний колектив з великим досвідом. За п’ять років свого існування гурт став двічі лауреатом національного фестивалю «Червона Рута», гарно зарекомендував себе як на фестивальних майданчиках нашої країни, так і у Європі.

Уперше «ТаРута» гучно заявила про себе як про нового гравця вітчизняної етно-рок сцени на міжнародному WorldMusic фестивалі «Країна Мрій» у 2008 році.

За декілька років існування колективу музикантам «ТаРути» стало тісно в межах одного жанру, відтак вже у 2011 році вони розпочали експерименти зі стилями. Як наслідок — наразі гурт працює у таких жанрах, як: рок, ф’южн, диско і навіть панк. Але стрижень, навколо якого побудовано творчість «ТаРути», залишається незмінним — українська архаїка. Адже саме поєднання українських народних мелодій із сучасними естрадними ритмами створює абсолютно нове, унікальне музично-сценічне дійство, основним завданням якого є донесення до сучасної молоді української пісенної спадщини.

Більше інформації тут

спілкувався Тарас Кришевський,  TEREBOVLYA.ORG.UA

Коментарі вимкнені.