Неочікувана Оксана Корзун у Тернопільському Центрі Комунікацій презентувала дебютний альбом

Відома тернопільська співачка, екс-учасниця проекту «Шанс» Оксана Корзун у Тернопільському Центрі Комунікацій за підтримки ТМ “Опілля” презентувала дебютний альбом «Наново жити». На презентацію альбому зібралося чимало друзів та прихильників із квітами та подарунками, які засвідчили про появу першого і довгоочікуваного диску.

–       У альбомі вміщено багато дуетних пісень, – розповідає талановита співачка Оксана Корзун. – Цікавою для мене є пісня «Перелітні птахи», слова до якої написав мій тато Микола Корзун. Здається, що стилі пісень різних поколінь не завжди співпадають, але саме ця підійде для кожного – це повчальна пісня. Тому дякую татові та Наді (рідній сестрі, яка заспівала цю пісню дуетом).

Загалом же альбом складається із 12 пісень-напрацювань за 4 роки творчої діяльності. Як ділиться враженнями Оксана, що кожна пісня має свою історію і є про що розказувати.

Зокрема, Оксана Корзун оповідає історію про пісню із іноземцями-нігерійцями. Адже коли вони захотіли заспівати з Оксаною дуетом, то навіть розмовляли по-українськи ледь-ледь, а тут треба було співати! Проте мелодія саме для цього дуету виникла легко, тому й сама пісня так само легко слухається.

–       Щодо оформлення цього диску, то у мене стиль дійсно неочікуваний, – відповідає на запитання про незвичний для неї стиль Оксана Корзун. – Хоч я саме цього і прагнула. Я хотіла зробити щось нове, і таки досягла свого завдяки тим людям, які мене оточували впродовж роботи над диском.

Проте не усі пісні Оксани Корзун увійшли у диск, адже там бракує відомої «Вставай сонце». Як пояснила виконавиця, що були юридичні обставини, через які вона не увійшла у новий альбом.

–       Пісня зі мною завжди. Вона додає багато енергії. І я рада, що знайшла це джерело, – додає Оксана Корзун.

Наразі ідеї відзняти кліп на будь-яку з пісень відкладається на невизначений термін, адже Оксана Корзун очікує на народження найбільшого дива у своєму житті –  дитини. Проте творчі плани, безумовно, є, проте наразі не дуетні. Хоч пообіцяла вона ще позавчора слухачам радіо, що наступну пісню виконає також зі своєю сестрою. Тож обіцянку, казала, дотримає.

А що ж до першого альбому, то Оксана Корзун рада його появі. Адже як підсумувала сама співачка: «Вийшло те, що треба».

Мар’яна Зварич, новини Тернополя «Погляд»

Comments are closed.