Обличчя Тернополя: інформація – найдорожче, що є у світі для Казмірчука Петра

Продовжуємо знайомити своїх читачів з чудовими та світлими людьми, які живуть на теренах нашої області у проекті “Обличчя Тернопільщини”.

Знайомтесь – Казмірчук Петро.

Казмірчук Петро

Народився неподалік Тернополя в с. Івачів Долішній де і проживаю.

Навчаюсь у Тернопільському національному технічному університеті на Механіко-технологічному факультеті по спеціальності “Ремонт та обслуговування автомобілів”.

Хобі напряму пов`язане з навчанням – я захоплююсь автомобілями і всім що з ними пов`язане. Любов до атомобілів мені, так би мовити, дісталась у спадок від діда , він доречі свою першу машину “ГАЗ 21″ склав власноруч. Завжди, коли дідо казав, шо йде в гараж щось робити – я був тут, як тут. І поки що я не змінив своїх інтересів.

Люблю завжди дізнаватися нову інформацію, не залежно від місця і часу. Тому, що інформація – це найдорожче, що є в світі.

Боюсь прожити життя і не залишити після себе ніякого сліду. Тому й живу за принципом: ” Жизнь нужно прожить так, чтобы об этом знал GOOGLE”.

Зараз мрію закінчити університет і знайти своє місце у цьому світі.

Тернопіль люблю за його спокійні вечори, за його гамірні ранки, за те – що це неповторне місто, в якому живуть чудові люди. Бажаю землякам бути завжди здоровими, тому, що здоров`я це найголовніше. Буде здоров`я – буде і все інше. Також бажаю не зупинятися на досягнутому і кожен раз досягати нових висот.

Коментарі вимкнені.