Обличчя Тернополя: Каріна Приполок радіє, що мистецьке життя Тернополя не стоїть на місці

Приполок Каріна Луцьк Тернопіль

Привіт, я Приполок Каріна.
Народилась у місті Луцьку Волинської області!
Навчаюсь у Тернопільському медичному університеті ім.І.Я.Горбачевського. У вільний час люблю грати волейбол та проводити з друзями, особливо, в нічний Тернопіль,також я дуже люблю фотографуватися, подорожувати та відпочивати на природі із друзями, також спілкуватися з цікавими людьми, пити каву з друзями на перерві в університеті!
Моя мрія відвідати Нью-Йорк з дитинства та до сьогоднішнього дня. Також збудувати успішну кар’єру, стати чудовим лікарем та мати щасливу сім’ю!
Тернопіль красиве місто, яке вражає своєю вечірньою атмосферою не тільки мешканців міста, а й туристів, котрі приїздять з далеких куточків!
Радію, що мистецьке життя Тернополя не стоїть на місці. Молодь об’єднується, влаштовує виставки, флеш-моби. От тільки побільше б уваги на це все, допомоги та підтримки.
Будьте яскравими особистостями і не забувайте говорити близьким людям, як ви їх любите!!!
Та, незважаючи на всі негаразди та проблеми, я хочу щоб усі Тернополяни та гості міста побачили переваги та чесноти міста, побачили його душу. І почали по-справжньому любити Тернопіль, такий затишний та рідний, такий свій.

Кожен із Вас може стати обличчям Тернополя, Збаража, …, містечка чи села Тернопільської області та розповісти про свої мрії, улюблену справу. Для цього просто напишіть на електронну адресу info@poglyad.te.ua або залишіть коментар у групі Вконтакте.


Коментарі вимкнені.