Обличчя Тернополя: Марія Шклярук любить не жіночу справу

Марія Шклярук
Народилась і живу в селі Мишковичі, що біля Тернополя.
В Тернополі проводжу багато часу, адже навчаюсь у Тернопільському національному технічному університеті за напрямом «Комп’ютерні науки». Може, хтось вважає, що це не зовсім для дівчат, але мені справді подобається.
Люблю слухати музику, без неї не уявляю жодного дня, переважно це український рок. Вважаю, що в Україні, зокрема й в Тернополі, є багато хороших груп і їх треба підтримувати. Також люблю відвідувати концерти, знайомитися з цікавими людьми, читати хороші книги, за можливості подорожувати.
Боюсь, мабуть, тільки павуків, а більш серйозного нічого. Дуже не люблю прощатись…
Мріяти, як і інші люди, можу багато, але, переважно, це не мрії, а бажання, для виконання яких роблю все, що в моїх силах. І вони таки виконуються 🙂
Тернопіль люблю за хороших людей, які в ньому живуть, за став, набережною якого люблю гуляти, за спокій в одних місцях і гамір в інших.
Бажаю тернополянам багато хороших моментів в житті, щирих людей поруч і завжди вірити в себе!

Кожен із Вас може стати обличчям Тернополя, Збаража, …, містечка чи села Тернопільської області та розповісти про свої мрії, улюблену справу. Для цього просто напишіть на електронну адресу info@poglyad.te.ua або залишіть коментар у групі Вконтакте.

Коментарі вимкнені.