Обличчя Тернополя: Яна Іщук боїться роззути доцю у тернопільських парках

Яна Іщук

Народилася в місті Ужгород. 

Закінчила Тернопільське державне музичне училище ім. С. Крушельницької та Львівську Національну музичну академію ім. М. Лисенка. Композитор, репетитор музично-теоретичних дисциплін. Останніми роками займаюсь пісенною творчістю у власному виконанні. Головне спрямування та зацікавленість – писати твори на вірші українських поетів: музично-поетичний вечір “Всі поруч”, оснований на поезіях Івана Малковича (представлений на Форумі видавців у Львові в 2011 році), цикл пісень для дітей зі збірки Грицька Чубая “Скоромовка не для вовка”, також пісні на вірші Миколи Вороного, Одарки Романової, Марії Людкевич та ін. ; серед академічних творів (студентська спроба) – диптих “Спостереження” на вірші Анатолія Дністрового для сопрано та камерного ансамблю.
Хобі – вінтаж, хендмейд, букіністичні книги; найсвіжіше хобі – фотографування, а вірніше – знаходження та фіксація чогось цікавого, серед іншого це – куточки старого Тернополя.
Із простих речей – люблю варити каву на березовому соці або ж зі спеціями, довгі піші прогулянки, спостерігати політ кажанів над ставом. Люблю бути в дорозі – то є час, коли знаходишся між двома просторами життя – “було” і “буде” і занурюєшся у вимір “можливого”.
Боюсь роззути доцю в тернопільських парках і приміських лісах, аби походила по траві – скло, щприци, бруд, і чим глибше в ліс – тим його більше.
Мрії: кажуть, що здійснити мрію можна до кінця тижня, а більшість людей розтягують цю справу на все життя. Але для мене цей вираз має відносну правоту. Людина до мрії свого життя може доростати сама роками, а політати на дельтаплані, купити парфуми “Miss Dior” чи побувати в Парижі- то й справді відносно легкі до виконання наприкінці тижня бажання.
Люблю Тернопіль за Василя Барвінського, Соломію Крушельницьку, Івана Марчука, Якова Гніздовського та інших геніїв українського мистецтва.
Тернополянам бажаю бути гідними великих земляків.

-1 thoughts on “Обличчя Тернополя: Яна Іщук боїться роззути доцю у тернопільських парках

 • 15:57 | 27.06.2013 о 15:57
  Permalink

  Доброго дня!
  Колись надіслав Вам листа, прочитавши у “Вільному житті” статтю “Хочу писати твори на вірші наших поетів”. Мабуть, електронка не дійшла. Так ось, у мене біля 20 пісенних віршів, біля 4 тисяч – просто віршів (і це за 2,5 року)..
  Лише протягом 14 днів мої 14 віршів опубліковані у 2 найтиражованіших газетах області: “Свобода” (7 і 14 червня), “Вільне життя” (7, 14, 19 та, здається, 21 червня). Недавно я бачився і розмовляв з Надією Гураль, щось в “одноклашках” з нею, але вона творить власні пісні, які народжуються у її серці.
  Поки-що 2 пісні на мої слова записані на студії звукозапису, тиражовані у Києві і звучали у Тернополі, У Хмельницьку, на місцевих та Українських FM-ках і у Торонто.
  Можу закинути на email.
  А у цю суботу інтерв’ю зі мною, мої пісні та вірші будуть звучати на обласному державному проводовому радіо о 8.10 ранку у передачі “Доброго дня”. Далі наші з товаришами композиції з диску у “Пісенній мозаїці” наступного тижня. Я начитую свої вірші для декількох радіопердач “Поетичним рядком” у тім числі і пісенні.
  Можете просто набрати в Гуглі: Любомир Гардецький
  Всьго доброго

Коментарі вимкнені.