Сергій Притула обійшов Святослава Вакарчука і дружину Порошенка

Під час презентації третього випуску «Зеленої книги української благодійності – 2014» у столиці назвали імена найбільших благодійників, найефективніших волонтерських організацій та благочинних проектів. Так, шоумен з Тернопільщини Сергій Притула посів перше місце у рейтингу публічних осіб, які займаються благочинністю.

Досліджуючи благодійну діяльність у країні за минулий рік було проведено анкетування серед відомих публічних осіб, які особисто брали активну участь у благодійних акціях. В опитуванні взяли участь більш ніж півсотні експертів у різних сферах благодійності, волонтерства, державні та громадські діячі, журналісти і науковці з усієї України. Фахівці справедливо віддали перше місце ведучому «Нового каналу» Сергію Притулі. Його сприяння розвитку благодійного руху та особистий вклад в допомогу українській армії в результаті призвело до того, що шоумен обійшов у рейтингу Марину Порошенко і Анжеліку Рудницьку (2 місце), а також улюбленця мільйонів – соліста «О.Е.» Святослава Вакарчука (3 місце).

Щодо найефективніших проектів, ціль яких – вирішення конкретних суспільних проблем, то ними стали Волонтерський центр на Фролівській, Волонтерське об’єднання «Повернись живим» та Благодійну програму «День щастя». Серед кращих благодійних організацій – Українська біржа благодійності, Міжнародний благодійний фонд «Карітас України», Волонтерське об’єднання «Крила Фенікса», Благодійний фонд «Таблеточки», «Міжнародний Альянс Братської Допомоги».

Коментарі вимкнені.