Тернопільському професорові в зоні АТО ще сняться кольорові сни

Професор Тернопільського національного економічного університету Микола Лазарович вже три місяці боронить українську землю на сході нашої держави. До місця дислокації в зоні АТО відомий тернопільський історик, доктор політичних наук вирушив добровольцем.
«Мене частенько запитують, чому я пішов на війну і чи боюся смерті? Щодо першого скажу, що завжди презирливо ставився до московитів за муки, завдані ними впродовж століть українському народові. Тому коли вони вчергове пішли війною проти України – сумнівів, що робити, не було. На друге запитання відповім: так, боюся! Але переконаний, що, вибачте за патетику, віддати життя за Батьківщину – це гідне чоловіка завершення земного шляху…», – розповідає на своїй сторінці у соцмережі Facebook тернопільський професор – воїн.
З часу свого перебування на лінії фронту, в зоні бойових дій, пан Микола жодного разу не згадав про труднощі та страхи, які породжує війна. Чоловік лише ділиться приємними моментами солдатського, фронтового життя. Фото світанку, українського степу, його безпечних, і не дуже, мешканців, а також собак, які стали не потрібні своїм господарям, зате, справжніми друзями і відрадою для наших захисників.
11058638_863989020327755_9129152271365120075_n 5285_886053088121348_2537728090744159498_n

«Мазут – нагодований, напоєний, погрався, готовий до сну ))», – підписав фото Микола Лазарович.
Знайомі та незнайомі тернополяни підтримують пана Миколу і часто запитують у соцмережі про його враження від перебування на Сході, про людей, які там досі живуть, про те, які сни сняться нашим воїнам? Не часто, але по-можливості він відповідає:
«…найбільше зворушила жінка, яка копала город в околиці Дніпродзержинська. Побачивши наш ешелон, вона відклала лопату і навздогін перехрестила його!.. А сни? Поки що кольорові! Їхній зміст переказувати не буду, бо, як каже Ліна Костенко, невдобно… Місцями ))».
Повертайтесь живим та здоровим… і не у сні, а наяву.

Компас

Коментарі вимкнені.